Przejdź do głównej zawartości

Masaż ajurwedyjski Poznań

Płatności online
Bezpieczny salon
Dotyk i Zdrowie - zarezerwuj wizytę

Dotyk i Zdrowie

Masaż

Kowalewicka 14, 62-002 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Odkąd chodzę na refleksologię czuję się zdecydowanie lepiej. Po ostatnim zabiegu pozbyłam się bólu pleców. Dzięki regularnym spotkaniom moje jelita lepiej pracują. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Basię. Jej zaangażowanie i profesjonalizm są nieocenione. Nazwa salonu to strzał w dziesiątkę - dosłownie Dotyk i zdrowie. Dziękuję Pani Basiu.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Bezpieczny salon
Glamour Day SPA - zarezerwuj wizytę

Glamour Day SPA

Masaż

Rynkowa 92, 62-081 Przeźmierowo
4.96
Bezpieczny salon

Glamour Hotel ,Restauracja, SPA znajduje się w Przeźmierowie zaledwie 8km od ścisłego centrum Poznania. Dogodny dojazd oraz brak problemu z zaparkowaniem samochodu czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym i docenianym przez klientki. Na miejscu Goście mogą korzystać z rozmaitych zabi

Płatności online
Bezpieczny salon
Fizjo-Med - zarezerwuj wizytę

Fizjo-Med

Masaż

Armii Poznań 31, 62-020 Swarzędz
4.94
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Ponownie wrociłam na masaz świeca. Wykonanie na 5 z plusem, wytroj i klimat rewelacyjny. Wkoncu natrafiłam na osobe, ktora potrafi wykonac masaz relaksacyjny bez nuty erotyzmu.

Bezpieczny salon
Centrum Beauty&Estetic - zarezerwuj wizytę

Centrum Beauty&Estetic

Masaż

Poznańska 19, 62-020 Swarzędz
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Beauty &Estetic To miejsce przepełnione pasja do ludzkiego piękna. Dbamy o naszych klientów wykonując zabiegi z zakresu kosmetyki klasycznej oraz kosmetologii. Nazwa naszego salonu skalda się z dwóch członów Beauty i Estetic, czyli piękno i estetyka, dlatego w codzienne pracy stosujemy s

Salony z podobnych kategorii

Każdy z nas marzy o utrzymaniu aktywności fizycznej i sprawności psychicznego jak najdłużej, które często są osłabiane przez współczesne zawirowania. Jednym ze sposobów, w jaki można to osiągnąć są zabiegi ajurwedyjskie w Poznaniu. Od dawna wszyscy wiedzą o zasadniczej różnicy między metodami leczenia na Wschodzie a tymi, które są stosowane w Europie. Skupiają się na przyczynie patologii, a masaże leczą dolegliwości, które już osłabiły organizm. Wiedza o życiu to główna istota ajurwedy, polegająca na doprowadzeniu do harmonii równowagi energetycznej organizmu. Jeśli zależy Ci na w pełni profesjonalnym masaż abhyanga w Poznaniu, to doskonale się składa. W naszym serwisie Moment.pl znajdziesz najlepszych masażystów, którzy od dawna są cenieni za swoją tajemną wiedzę oraz doskonałe podejście do klienta.

Szukasz najlepszych masażystów do zabiegów ajurwedyjskich w Poznaniu?

Dobrze trafiłeś na naszym portalu znajdziesz najlepszy gabinet masażu ajurwedyjskiego w Poznaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą gabinetów i wyborem swojego ulubionego. Dokonaj rezerwacji terminu za pomocą Internetu lub aplikacji mobilnej Moment.pl. Zobacz, co możesz uzyskać! Ale wracamy do Ajurwedy. Teraz już nikt nie wątpi w skuteczny wpływ nauki, której jedną z technik terapeutycznych jest indyjski masaż abhyanga w Poznaniu. Głównym celem, do którego dąży, jest przyczynienie się nie tylko do odprężenia fizycznego, wpływania na miejsca dotknięte chorobą, ale również do uspokojenia psychicznego, stworzenia warunków do swobodnego przepływu energii. W końcu brak równowagi, na co wskazuje Ajurweda, leży u podstaw pojawienia się różnych patologii.

Jakie zabiegi oferuje gabinet masażu ajurwedyjskiego w Poznaniu?

 W gabinecie masażu ajurwedyjskiego w Poznaniu, do wykonywania pewnych zabiegów dłońmi, stosuje się określone olejki i zioła, które dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Wszystkie te produkty charakteryzują się dobrą rozpuszczalnością i chłonnością. Leczniczy efekt podczas tego zabiegu zapewniają nie tylko olejki i techniki ćwiczeń na ciało.Ten rodzaj zabiegu polega na zastosowaniu rozciągania zapożyczonego z jogi, co również pomaga rozwiązać szereg problemów zdrowotnych. Charakterystyczną cechą masażu ajurwedyjskiego jest jego kompleksowy wpływ na organizm.

Masaż ajurwedyjski obejmuje wiele jego rodzajów, różniących się od siebie obszarem oddziaływania oraz stosowanymi technikami. Jednym z nich jest proponowany masaż abhyanga w Poznaniu. Jego głównym zadaniem jest profilaktyka w celu utrzymania równowagi tzw. dosz. Szczególną różnicą między Abhyanga jest to, że masaż w postaci identycznego słabego ucisku wykonywany jest jednocześnie przez dwóch specjalistów stojących po obu stronach pacjenta. Wszystko to pomaga spowolnić proces starzenia, stymuluje proces odnowy organizmu na poziomie komórkowym, poprawia napięcie skóry, zapewnia dobry sen i usuwa zmęczenie mięśni.

Ja przebiega masaż ajurwedyjski?

Masaż ajurwedyjski rządzi się swoimi prawami. Najważniejsze jest to, że sesję najlepiej przeprowadzić rano lub wieczorem. Sam proces polega na ciągłym nalewaniu olejku, ponieważ ręce masażysty muszą się cały czas ślizgać. Głowę masuje się w kółko (od góry do dołu), szyję wolną dłonią. Ruchy w obszarze poniżej pasa odbywają się od bioder do kolan i od nich do stóp. Na koniec masowane są stopy. Potem prysznic. Niektóre techniki zabiegów ajurwedyjskich w Poznaniu obejmują rozpoczęcie zabiegu od pępka do głowy i pleców, a następnie od pępka do dolnej części ciała.

Z olejków używanych w gabinecie masażu ajurwedyjskiego w Poznaniu stosuje się głównie:

  • Słonecznik
  • Oliwa z oliwek
  • Kukurydza
  • Sezam
  • Kokosowy.

Ale mogą być też olejki sporządzone według starożytnych indyjskich rad, często łączone z ziołami leczniczymi. Wszystko to jest używane w formie podgrzewanej. Dzięki funkcjonalnościom naszego serwisu możesz swobodnie posortować gabinety według cen lub opinii, które pochodzą tylko od rzeczywistych klientów po odbytym masażu ajurwedyjskim.