Przejdź do głównej zawartości

Masaż ajurwedyjski Łódź

Piłat Beauty & SPA - zarezerwuj wizytę

Piłat Beauty & SPA

Masaż

Juliana Tuwima 20, 90-002 Łódź
5.0
Bezpieczny salon

Piłat Beauty & Spa to miejsce, gdzie liczysz się Ty. Oparte na wartościach - uczciwości i dotrzymywaniu słowa. Tu spotkasz się ze zrozumieniem i szacunkiem. Zapraszamy Cię na zabiegi na twarz, ciało, masaże i rytuały SPA.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
Bezpieczny salon
Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Masaż

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wspaniała sprawa. Masaż głowy to masaż - głowy, uszu (absolutny szał), barków, ramion. Namaszczanie głowy olejkiem sprawiło, że się cudownie odprężyłam i poczułam jak wschodnia księżniczka. Tę niewątpliwą przyjemność połączyłam z masażem twarzy i zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz. Piękne dopełnienie. Bardzo polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Masaż

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Masaże wykonane profesjonalnie w przyjemnej atmosferze. Byłam informowana o etapach w masażu ujędrniającym, uważam to za duży plus. W salonie czysto, przestrzegane są wymagania sanitarne.

Wykonywane zabiegi ajurwedyjskie w Łodzi należą do głównych metod terapeutycznych ajurwedy. Podczas masażu specjalnymi technikami masażysta wmasowuje w skórę olej roślinny z ziołami. Dlatego jeśli zdecydujesz się na taki zabieg, bądź przygotowany na to, że po jego zakończeniu Twoja skóra będzie nasiąknięta pachnącym olejkiem. Jeśli jesteś gotowy na masaż abhyanga w Łodzi wybierz gabinet korzystając z bazy gabinetów na naszej stronie internetowej. Na portalu Moment.pl znajdziesz masażystów, którzy zostali już docenieni za swoje mistrzostwo i świetne podejście do klienta. Funkcjonalność naszej strony daje Ci możliwość zarezerwowania wizyty online lub za pomocą aplikacji mobilnej Moment.pl.

Co to są zabiegi ajurwedyjskie – Łódź?

Skóra jest największym organem i pełni wiele ważnych funkcji. Podobnie jak płuca odpowiada za oddychanie, jest organem obrony immunologicznej, chroni organizm przed uszkodzeniami mechanicznymi, chroni przed różnego rodzaju promieniowaniem, wytwarza pot i sebum. Należy zaznaczyć, że substancje wchodzące w skład olejków nakładanych na skórę oddziałują nie tylko lokalnie, ale także na organizm jako całość.To wyjaśnia holistyczne działanie lecznicze masażu olejkami. Masażyści z gabinetu masażu ajurwedyjskiego w Łodzi zapewniają, że zabiegi są niezwykle skuteczne. Masaż wykonywany jest najczęściej na cztery ręce.

Masażyści wykonują serię zsynchronizowanych ruchów w określonym kierunku z przodu i z tyłu ciała. Ruchy odpowiadają kierunkowi pięciu funkcji wektorowych (dosha, która według Ajurwedy odpowiada za ruch w ludzkim ciele). Ruchy masażu abhyanga w Łodzi wykonywane są w następujących kierunkach: od pępka do głowy, od głowy do pępka, od pępka do nóg i od nóg do pępka, z przodu i tyłu ciała. Ucisk wywierany przez masażystę różni się w zależności od masowanego obszaru. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów, olejki ziołowe używane do masażu dobierane są z uwzględnieniem budowy ciała. Specjaliści od zabiegów ajurwedyjskich w Łodzi posiadają odpowiednie kwalifikacje, przestrzegają wszystkich zasad higieny, dlatego możesz czuć się naprawdę bezpiecznie.

Chcesz znaleźć najlepszy gabinet masażu ajurwedyjskiego w Łodzi?

Wchodząc na portal Moment.pl, możesz nie tylko znaleźć najlepszy gabinet masażu ajurwedyjskiego w Łodzi, znajdujący się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania czy pracy, ale masz możliwość zapoznania się z opiniami klientów, którzy poddali się już masażom. Gabinety ujęte w naszym rankingu zatrudniają tylko dobrych masażystów i stosują najwyższej jakości produkty do zabiegów. Podczas całej sesji panuje przyjemna kameralna atmosfera, która podnosi, jakość wykonywanych procedur.   

Co daje kilka sesji masażu abhyanga w Łodzi?

 • Głęboki relaks
 • Detoksykacja organizmu
 • Zdrowe stawy
 • Poprawa drenażu limfatycznego
 • Pobudzenie krążenia
 • Wyrównanie tętna i oddechu
 • Uwolnienie od stresu, napięcia
 • Podniesienie poziom hormonu szczęścia
 • Czysty umysł
 • Normalizacja ciśnienia
 • Odchudzanie
 • Wzmocnienie odporności
 • Uśmierzenie bólu ( usuwa napięcie mięśniowe, bóle stawów, kręgosłupa i głowy).

Chcesz pomóc swojemu organizmowi bez przyjmowania tabletek? Podczas zabiegu ciało zostaje odbudowane, aby przywrócić i odnowić witalność. Masaż abhyanga w Łodzi usuwa blokady energetyczne, bezpośrednio odnawia i rewitalizuje skórę oraz pomaga głęboko się zrelaksować.