Przejdź do głównej zawartości

Masaż ajurwedyjski Częstochowa

Salony z podobnych kategorii

AMARI SPA CZĘSTOCHOWA - zarezerwuj wizytę

AMARI SPA CZĘSTOCHOWA

Masaż

Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 55, 42-200 Częstochowa
4.95

Masaż cudownie bolał. Wszystkie moje mięśnie zostały pięknie rozmasowane. Pani która masowała była niesamowita. Delikatna, taktowna, a przede wszystkim profesjonalna. Polecam z całego serca. Wracam na kolejny masaż i mam nadzieję że na kolejny i kolejny.... Dziękuję.

Płatności online
Bezpieczny salon
Uroda Gwiazd - zarezerwuj wizytę

Uroda Gwiazd

Masaż

Księżycowa 5, 42-202 Częstochowa
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani Milena jest profesjonalistką. Skórki, paznokcie, masaż stóp, pedicure, wszystko wszystko bez zastrzeżeń. Zazwyczaj wychodziłam z innych salonów zadowolona na 90 proc. W Urodzie Gwiazd nie mam się do czego przyczepić. Sterylnie, milo profesjonalnie.

Płatności online
Bezpieczny salon
Pracownia Ma.lowanka & Dzienne SPA - zarezerwuj wizytę

Pracownia Ma.lowanka & Dzienne SPA

Masaż

Wilsona 30, 42-202 Częstochowa
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Niezmiennie zachwycam się jakością pracy p. Agaty. Jeśli ktoś chce mieć paznokcie w pięknym kształcie, stylizowane na naturalne, z lakierem pod samiusieńkie skórki, to p. Agata dokonuje takich rzeczy. Efekt jest zachwycający!

Płatności online
Bezpieczny salon
BEAUTY CLINIC LEMONE - zarezerwuj wizytę

BEAUTY CLINIC LEMONE

Masaż

Okólna 62, 42-218 Częstochowa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

To już moja trzecia wizyta w klinice i jak zawsze bardzo miła atmosfera. Zabieg wykonany prawie bezboleśnie, wszystkie wątpliwości przed zabiegiem rozwiane przez Panią Doktor. Czekam na rezultaty, które napewno będą zadawalające tak jak przy poprzednich zabiegach. Dziękuję bardzo i polecam Klinikę Beauty Lemone

Salony z tej samej miejscowości

Szukasz gabinetu masażu ajurwedyjskiego w Częstochowie?

Masaż ajurwedyjski nazywany jest również masażem Abhyanga oraz Ayurveda Abhyanga i wywodzi się z Ajurwedy. Termin ten określa indyjski system filozoficzny, którego częścią jest wiedza o zdrowiu. Hindusi uważają ten typ masażu za wyjątkowo ważny element potrzebny do utrzymania zdrowego organizmu. Powstała ponad 5000 lat temu tradycja związana z tym zabiegiem pozwoliła go sprawdzić, przetestować i dopasować do obecnych czasów. Obecnie wiele osób korzysta z licznych zalet masażu Abhyanga. Na stronie Moment.pl każdy chętny znajdzie gabinet oferujący zabiegi ajurwedyjskie w Częstochowie.

Na czym polega masaż abhyanga?

Znajdując odpowiedni gabinet masażu ajurwedyjskiego w Częstochowie spodziewać się można zabiegu wykonanego w zgodzie z najważniejszymi zasadami filozofii Ajurwedy oraz wypracowanymi wiele tysięcy lat temu praktykami połączonymi z wiedzą współczesną.

Przed masażem specjalista podgrzewa tradycyjny olej z czarnego sezamu (lub podobnie popularny kokosowy, albo migdałowy) i nakłada go na ciało czyniąc skórę jędrniejszą i cieplejszą. Zabieg ten nie wymaga sprecyzowanej techniki, masażysta przestrzega jednak ważnej zasady mówiącej, iż ruchy w kierunku serca powinny być mocniejsze niż te odwrotne.

Masażu ajurwedyjski obejmuje całe ciało. Rozpoczynany jest od jego góry i wykonywany jest w pozycji siedzącej, czyli kolejno masowana jest głowa, kark oraz obręcz barkowa. Pomaga to pozbyć się stresu i rozluźnić. Jest to również sposób na poradzenie sobie z kłopotami ze snem oraz z bólami głowy. Kolejna jest twarz. Tutaj masażysta skupia się na rozluźnieniu mięśni oraz poprawieniu elastyczności skóry, co prowadzi do zmniejszenia widoczności zmarszczek i polepszenia stanu skóry. Następnie osoba masowana kładzie się na plecach, a masażysta kolejno skupia się na okolicach piersi, brzuchu, rękach i nogach. Dopiero na koniec można położyć się na brzuchu, aby wymasowane zostały plecy, pośladki, nogi oraz stopy. Po tak wykonanym zabiegu warto uzupełniać płyny oraz wziąć prysznic bez środków myjących, aby pozbyć się wierzchniej warstwy nałożonego olejku.

Zapisując się na masaż abhyanga w Częstochowie można spodziewać się wielu korzyści takich jak: relaksacja, wyciszenie, poprawa stanu skóry i włosów, pobudzenie działania układu krwionośnego i trawiennego. Zabieg ten wspiera walkę z bólami głowy i stawów oraz nadwagą. Doskonale sprawdza się również jako profilaktyka wielu chorób.

Umów się na masaż abhyanga w Częstochowie przez internet!

Na Moment.pl znajdziesz idealny gabinet masażu ajurwedyjskiego w Częstochowie dla siebie wśród wielu dostępnych opcji. Z łatwością umówisz się na zabieg korzystając ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu wybierzesz odpowiadający Ci termin bez opuszczania własnych czterech ścian. Zabiegi ajurwedyjskie w Częstochowie są w zasięgu Twojej ręki. Skorzystaj z tej szansy i zarezerwuj wizytę.