Masaż Gdynia

319 wyników

Instytut Kosmetologii Beyoutiful

Masaż

Wielkopolska 62, 81-531 Gdynia
5.0
1487 opinii

Bardzo skuteczne, przemyślane i profesjonalnie wykonywane zabiegi przez Panią Agnieszkę i jej koleżanki, uzyskuję zawsze cenne rady co do całokształtu wszystkich działań kosmetycznych. Polecam Wam nowym klientom) Można także liczyć na ciekawe promocje, znaczne upusty za polecenie i pakiet lojalnościowy)

BeautifulSkin

Masaż

ul. Świętojańska 57 (wejście od ul. Żwirki i Wigury 5), 81-391 Gdynia
5.0
54 opinie

BeautifulSkin to ogólnopolska sieć gabinetów kosmetycznych specjalizujących się kosmetyce twarzy, fotoepilacji laserowej, która działa na polskim rynku od ponad 17 lat. Gabinety funkcjonują m.in. w Warszawie, Szczecinie, Koninie, Inowrocławiu i Tychach. W Gdyni jesteśmy dla Was od 2012 r

Instytut Urody Marzena Olszewska

Masaż

Świętojańska 55/10, 81-391 Gdynia
5.0
11 opinii

Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu, profesjonalnie, delikatnie i starannie. Podejście Pani Marzeny bardzo miłe, a wiedzą jaką posiada potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i nie pozostawia wątpliwości.

Zdrowy Masaż Hotel Business Faltom Gdynia

Masaż

Jana III Sobieskiego 125, 84-230 Gdynia
4.9
9 opinii

Po długiej podróży czułem dyskomfort w dolnej części kręgosłupa, Pani Ewa stanęła na wysokości zadania i masaż wykonała perfekcyjnie. Pragnę nadmienić iż jak tylko zwolniło się miejsce od razu zadzwoniła za co wielkie dzięki :)

BodyMed SPA

Masaż

Świętojańska 41/7, 81-352 Gdynia
5.0
1 opinia

Macie ochotę na przyjemne chwile relaksu i odprężenia po długim, pełnym wyzwań dniu? Zapraszam do gabinetu odnowy biologicznej BodyMed SPA, który mieści się w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 41/7. Skorzystacie tu z szeregu efektywnych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych na twarz oraz ci

Masaż Gdynia 319 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł