Drenaż limfatyczny Warszawa Śródmieście

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Masaż

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1800 opinii

To nie był pierwszy masaż u Pani Julii, a na pewno nie ostatni :) W związku z pracą biurową, którą na co dzień wykonuję moje ciało (głównie plecy, górny odcinek kręgosłupa) było bardzo obolałe, w pewnych miejscach spięcia były bardzo silne a Pani Julia poradziła sobie z nimi świetnie dokładnie masując bolesne miejsca. Szczerze polecam!

Salony z podobnych kategorii

Fifty Fifty Concept

Fifty Fifty Concept

Masaż

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
2089 opinii

Bardzo dziękuję Pani Martynie za serię masazy twarzy i zabiegów. Pani Martyna to profesjonalistka w kazdym celu, szeroka wiedza I umiejetnosci, potrafi dobrze doradzic, plus zawsze zaangazowanie, zyczliwosc i usmiech. Szczerze polecam!!!

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Masaż

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
641 opinii

Moja pierwsza wizyta w salonie i od wejścia mega nastrój wszyscy uśmiechnięci i życzliwi. Pani Kasia swoim profesjonalnym podejściem i umiejętnością słuchania "wyczarowała" super kolor. Jestem bardzo zadowolona. Z pewnością wrócę do Pani, Pani Kasiu. Polecam gorąco!

Fifth Avenue Warszawa

Fifth Avenue Warszawa

Masaż

Mokotowska, 49, 00-542 Warszawa
5.0
39 opinii

Pierwsza bardzo ważna kwestia - 3xTAK pod względem higieny i czystości na stanowisku, w salonie. Druga bardzo ważna kwestia, równie ważna jak ta pierwsza, godzina spędzona z Judytą była wspaniałym relaksem i przyjemnością. Trzecia ważna kwestia - mam piękny, soczysty pomarańcz na paznokciach. Dziękuje, wracam już niebawem :) Polecam!

Klinika Piękna Essence

Klinika Piękna Essence

Masaż

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
283 opinie

W salonie Essence byłam już nie raz. Zawsze wychodzę z salonu zadowolona czy to pielęgnacyjny zabieg na twarz, masaż twarzy czy regulacja brwi - Pani Karolina zawsze profesjonalnie, kompetentnie i z dbałoscią wykonuje każdy zabieg.

OM Aleksandra Arciszewska

OM Aleksandra Arciszewska

Masaż

Belwederska 44, 00-594 Warszawa
5.0
18 opinii

OM to salon urody, w którym uzyskasz błogi relaks i odzyskasz utracone z wiekiem piękno. W mojej ofercie znajdziesz bogaty zakres zabiegów na całe ciało oraz profesjonalne masaże dostosowane do Twoich potrzeb. Ale to nie wszystko! W ofercie salonu OM znajdziesz także pielęgnacyjne zabiegi n

Drenaż limfatyczny Warszawa Śródmieście

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł