Drenaż limfatyczny Warszawa

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Masaż

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa

Polecam usługi gabinetu. Pani Ania jest bardzo profesjonalna, z bardzo dużą wiedzą kosmetyczną. Potrafi polecić własciwe zabiegi do rodzaju skóry i wieku. Przemiła atmosfera oraz dbałość o samopoczucie klienta dopełnia całości. Polecam wszystkim ceniącym wysoka jakość usług za rozsądną cenę.

FootMedica

FootMedica

Masaż

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa

Bardzo fachowa i przemiła pani fizjoterapeutka, Anna Mazurek. Wizyta zaspokoiła moje oczekiwania.Pani Anna wykonała wkładki już na pietwszej wizycie mimo, że nie byłam umówiona na tę dokładnie usługę. Zaproponowała mi czas przeznaczony dla pacjenta, który nie dotarł. Dostałam sporo informacji na temat mojej dolegliwości. 100 procent satysfakcji.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Masaż

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa

Wspaniały zabieg przeprowadzony przez Panią Agnieszkę Owsianko, która jest niezastąpiona. Idealnie dobrane I kolejno zastosowane etapy, złuszczenia, natlenienia i nawilżenia skóry wzbogacone wspaniałym relaksującym masażem oraz bogatą maską po których moja buzia promienieje! Jestem zachwycona I polecam gorąco:)

Afryka Day Spa

Afryka Day Spa

Masaż

Wiślana 74 lok. 1, 05-092 Łomianki

Wprawdzie brak mi porównania, bo jest to dopiero drugi mój zabieg tego rodzaju, ale mam nadzieję, że po całym cyklu zabiegów poczuję efekt w postaci lepszego krążenia, tym bardziej, że już mam wrażenie jak gdyby nogi moje były znacznie lżejsze. Pan Paweł - masażysta wykonuje zabieg z wielką uwagą i skupieniem. Zdecydowanie polecam.

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody

Masaż

Mszczonowska 3, 05-090 Janki

Yasumi Janki - bardzo miły personel i właścicielka, ładne wnętrza, zabiegi wykonywane bardzo starannie, dziewczyny dbają o dobre samopoczucie klienta. Wracam do nich często - polecam szczególnie zabiegi na ciało:)

Drenaż limfatyczny Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł