Przejdź do głównej zawartości

Drenaż limfatyczny Bielsko-Biała

Płatności online
Bezpieczny salon
Najlepszy masaż w mieście - Gabinet masażu stacjonarnego oraz mobilnego Joanna Czysz - zarezerwuj wizytę

Najlepszy masaż w mieście - Gabinet masażu stacjonarnego oraz mobilnego Joanna Czysz

Masaż

Cieszyńska 132, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Lomi Lomi to inny świat relaksu, inne przeżycia, realizuje inne potrzeby. Wykonany bardzo profesjonalnie, duże doświadczenie Pani Ani widać. Na pewno będę co jakiś czas korzystał w przerwach pomiędzy typowo „naprawczymi” :) ps. To uzależnia.. 🥰

Vitall Clinic Centrum Medyczne - zarezerwuj wizytę

Vitall Clinic Centrum Medyczne

Masaż

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.98

Jestem bardzo bardzo zadowolona konkretnie i szczegółowo przeanalizował mój przypadek, dietetyk godny polecenia jestem na starcie ale już jest motywacja i chęć do osiągnięcia wymarzonego efektu w moim przypadku zdrowia

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Future Fit Day Spa - zarezerwuj wizytę

Future Fit Day Spa

Masaż

Generała Józefa Kustronia 40, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Future Fit Day Spa to miejsce stworzone z pasji i innowacyjnych rozwiązań. Całe zaplecze odnowy biologicznej, treningu EMS X-body, urządzeń BTL, to wszystko pozwala na osiągnięcie wybranego celu. Masaże, zabiegi na twarz i ciało. Od nas każdy wyjdzie zadowolony :)

Płatności online
Malowana - Studio Urody  - zarezerwuj wizytę

Malowana - Studio Urody

Masaż

Partyzantów 29, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online

To miejsce, gdzie wcale nie panuje spokój i harmonia, a marzenia o pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu stają się rzeczywistością. Alternatywny zakręcony wystrój nie raz Cię zaskoczy ... Odkryj Naszą Krainę Czarów i daj się ponieść wyobraźni wśród różowych flamingów . Łamiemy stereotypy

Salony z podobnych kategorii

Drenaż limfatyczny w Bielsku to zabieg, który można wykonać w wielu renomowanych gabinetach. Aby je znaleźć, wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej albo aplikacji mobilnej Moment.pl. Przedstawiamy tu także opinie realnych klientów, którzy już skorzystali z usług. W kilku krokach można wyszukać gabinet masażu limfatycznego w Bielsku najbliżej swojego miejsca zamieszkania i zarezerwować najbardziej dogodny termin. 

Co to jest drenaż limfatyczny?

Drenaż limfatyczny to zabieg, który powoduje usprawnienie przepływu limfy i krwi, usprawnia krążenie, a oprócz tego redukuje ból, obrzęki i cellulit. Masaż limfatyczny w Bielsku może być przeprowadzony manualnie, albo mechanicznie. Podczas ręcznego drenażu specjalista przy pomocy delikatnych, okrężnych ruchów masuje w tym samym kierunku co przepływ limfy. 

Do drenażu mechanicznego wykorzystuje się specjalny aparat z mankietami. Uciskanie ciała odbywa się przy pomocy wdmuchiwanego w komory powietrza. 

Drenaż najczęściej wykonuje się na kończynach dolnych i górnych, ale także na brzuchu i twarzy. Zazwyczaj trwa około 60 minut i jest całkowicie bezbolesny, a nawet wręcz przeciwnie - odprężający. 

Wskazania do drenażu limfatycznego 

Przeprowadzenie drenażu limfatycznego jest wskazane u osób, które mają przemęczone i obolałe nogi na przykład po treningu, albo po pracy, w której dużo czasu spędza na stojąco. Masaż pomoże odprężyć zmęczone mięśnie i usprawni krążenie.

Drenaż jest pomocny także dla osób, które zmagają się z niedokrwieniem kończyn, przewlekłymi obrzękami, chorobą zwyrodnieniową stawów, czy tak zwanymi "zimnymi nogami". Pobudzenie krążenia limfy pomaga przezwyciężyć wiele dokuczliwych dolegliwości. 

Drenaż limfatyczny jest także świetnym rozwiązaniem kosmetycznym. Redukuje cellulit, jest też pomocny w przypadku otyłości brzusznej. Oprócz tego świetnie wpływa na wygląd twarzy. Pomaga zmniejszyć widoczność obrzęków i zasinień. 

Masaż limfatyczny w Bielsku pomoże także usunąć toksyny ze skóry. Najbardziej widoczny efekt będzie w przypadku poszarzałej, zmęczonej cery. 

Przeciwwskazania do zabiegu 

Jak każdy zabieg, także drenaż limfatyczny ma pewne przeciwwskazania. Należą do nich: stany zapalne, zapalenie żył i świeże zakrzepy, rany i uszkodzenia skóry, zaawansowana miażdżyca naczyń, wady serca i nowotwory. Oprócz tego drenaż limfatyczny nie jest zalecany kobietom w ciąży. Masaż limfatyczny twarzy ma dodatkowe przeciwwskazania związane ze stanami ropnymi migdałów, usunięciem zęba, czy guzkami w przebiegu węzłów chłonnych. 

Umów się na drenaż limfatyczny w Bielsku

Dzięki naszej stronie internetowej i aplikacji mobilnej Moment.pl z łatwością znajdziesz gabinet masażu limfatycznego z Bielska Białej. Co więcej masz możliwość filtrowania wyników i wyszukania salonu znajdującego się w najlepszej dla Ciebie lokalizacji, a także sprawdzania opinii o poszczególnych kosmetyczkach, czy masażystach. Opinie te po odbytej wizycie pozostawiają realni klienci, łatwo można więc znaleźć sprawdzone miejsce. 

Już teraz znajdź najlepszy, prestiżowy salon i umów się na masaż limfatyczny w Bielsku!