Przejdź do głównej zawartości

Drenaż limfatyczny Bielsko-Biała

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Paula  - zarezerwuj wizytę

Studio Paula

Masaż

Zielona 6, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon

Zabieg na twarz - Peeling Vitamin C Dermaquest polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiego efektu rozświetlonej, promiennej, odżywionej, zrelaksowanej twarzy. W wykonaniu Pani Justynki - pełen profesjonalizm, każdy etap zabiegu bardzo dokładnie wytłumaczony, przedstawiony krok po kroku. Polecam z całego serca.

Bezpieczny salon
Vitall Clinic Centrum Medyczne - zarezerwuj wizytę

Vitall Clinic Centrum Medyczne

Masaż

Kazimierza Wielkiego 26, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Polecam, Pani Julita bardzo miła, pokazała wiele ćwiczeń, które można wykonywać samemu w domu. Pomogła w problemie, wszystko cierpiliwie i powoli tłumaczyła. Polecam każdej kobiecie przed porodem :)

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Future Fit Day Spa - zarezerwuj wizytę

Future Fit Day Spa

Masaż

Generała Józefa Kustronia 40, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

FUTURE FIT DAY SPA to nowoczesne Studio Treningu & Relaksu. Miejsce stworzone z pasji i innowacyjnych rozwiązań. U nas potrenujesz na EMS xBody, najskuteczniejszym urządzeniu treningowym XXI wieku, wymodelujesz sylwetkę na urządzeniach BTL x-Wave (fala uderzeniowa) i Limphastim (drenaż li

Salony z podobnych kategorii

Drenaż limfatyczny w Bielsku to zabieg, który można wykonać w wielu renomowanych gabinetach. Aby je znaleźć, wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej albo aplikacji mobilnej Moment.pl. Przedstawiamy tu także opinie realnych klientów, którzy już skorzystali z usług. W kilku krokach można wyszukać gabinet masażu limfatycznego w Bielsku najbliżej swojego miejsca zamieszkania i zarezerwować najbardziej dogodny termin. 

Co to jest drenaż limfatyczny?

Drenaż limfatyczny to zabieg, który powoduje usprawnienie przepływu limfy i krwi, usprawnia krążenie, a oprócz tego redukuje ból, obrzęki i cellulit. Masaż limfatyczny w Bielsku może być przeprowadzony manualnie, albo mechanicznie. Podczas ręcznego drenażu specjalista przy pomocy delikatnych, okrężnych ruchów masuje w tym samym kierunku co przepływ limfy. 

Do drenażu mechanicznego wykorzystuje się specjalny aparat z mankietami. Uciskanie ciała odbywa się przy pomocy wdmuchiwanego w komory powietrza. 

Drenaż najczęściej wykonuje się na kończynach dolnych i górnych, ale także na brzuchu i twarzy. Zazwyczaj trwa około 60 minut i jest całkowicie bezbolesny, a nawet wręcz przeciwnie - odprężający. 

Wskazania do drenażu limfatycznego 

Przeprowadzenie drenażu limfatycznego jest wskazane u osób, które mają przemęczone i obolałe nogi na przykład po treningu, albo po pracy, w której dużo czasu spędza na stojąco. Masaż pomoże odprężyć zmęczone mięśnie i usprawni krążenie.

Drenaż jest pomocny także dla osób, które zmagają się z niedokrwieniem kończyn, przewlekłymi obrzękami, chorobą zwyrodnieniową stawów, czy tak zwanymi "zimnymi nogami". Pobudzenie krążenia limfy pomaga przezwyciężyć wiele dokuczliwych dolegliwości. 

Drenaż limfatyczny jest także świetnym rozwiązaniem kosmetycznym. Redukuje cellulit, jest też pomocny w przypadku otyłości brzusznej. Oprócz tego świetnie wpływa na wygląd twarzy. Pomaga zmniejszyć widoczność obrzęków i zasinień. 

Masaż limfatyczny w Bielsku pomoże także usunąć toksyny ze skóry. Najbardziej widoczny efekt będzie w przypadku poszarzałej, zmęczonej cery. 

Przeciwwskazania do zabiegu 

Jak każdy zabieg, także drenaż limfatyczny ma pewne przeciwwskazania. Należą do nich: stany zapalne, zapalenie żył i świeże zakrzepy, rany i uszkodzenia skóry, zaawansowana miażdżyca naczyń, wady serca i nowotwory. Oprócz tego drenaż limfatyczny nie jest zalecany kobietom w ciąży. Masaż limfatyczny twarzy ma dodatkowe przeciwwskazania związane ze stanami ropnymi migdałów, usunięciem zęba, czy guzkami w przebiegu węzłów chłonnych. 

Umów się na drenaż limfatyczny w Bielsku

Dzięki naszej stronie internetowej i aplikacji mobilnej Moment.pl z łatwością znajdziesz gabinet masażu limfatycznego z Bielska Białej. Co więcej masz możliwość filtrowania wyników i wyszukania salonu znajdującego się w najlepszej dla Ciebie lokalizacji, a także sprawdzania opinii o poszczególnych kosmetyczkach, czy masażystach. Opinie te po odbytej wizycie pozostawiają realni klienci, łatwo można więc znaleźć sprawdzone miejsce. 

Już teraz znajdź najlepszy, prestiżowy salon i umów się na masaż limfatyczny w Bielsku!