MASARNIA TWÓJ MASAŻ

Przejdź do głównej zawartości

MASARNIA TWÓJ MASAŻ

Morelowa 32, 30-222 Kraków

Terapia Slim & Shape

  • Terapia Slim & Shape 120 min
    320 zł

Funkcja wiodąca wyszczuplająca i modelująca

Autorski zabieg o działaniu Antycellulitowym Ujędrniającym i Wyszczuplającym.

Synergistyczne działanie kofeiny, l – karnityny oraz guarany stymuluje lipolizę, zapobiegając odkładaniu się tłuszczu. Następuje intensywne pobudzenie mikrokrążenia oraz zwiększenie aktywności metabolicznej komórek. Zawartość ekstraktu z zielonej herbaty bogatego w alkaloidy oraz olejku mandarynkowego, tonizuje skórę i przywraca jej zdrowy wygląd. Zabieg bogaty w ekstrakt z guarany i algi Alaria Esculenta , wpłynie on na zwiększenie gęstości skóry oraz stymulacje procesu lipolizy.

Ekstrakt z algi Alaria Esculenta, dobroczynne działanie na skórę, jest związane z jej działaniem odżywczym i nawilżającym. Poprawia ukrwienie, przywraca naturalne pH, reguluje czynności gruczołów łojowych. W jej składzie znajdują się aminokwasy, białka, lipidy, witaminy (A, z grupy B oraz C, E) i mikroelementy( wapń, jod, kobalt, cynk, miedź, magnez, brom, żelazo, mangan) niezbędne do prawidłowego funkcjonowania procesów naprawczych skóry.

Ekstrakt z guarany – wyciąg o działaniu energetyzującym i stymulującym metabolizm. Ze względu na obecność substancji z grupy alkaloidów purynowych działa tonizująco, pobudza lipolizę oraz poprawia mikrokrążenie w skórze.