Przejdź do głównej zawartości

Masajka Centrum Masażu i Odnowy Biologicznej

ul.Szkolna 4, 55-002 Kamieniec Wrocławski

Masajka Centrum Masażu i Odnowy Biologicznej to miejsce na mapie Kamieńca Wrocławskiego gdzie możecie się zrelaksować, wybierając masaże z bogatej oferty. Gabinet został stworzony z myślą, żeby każdy mógł poczuć się u nas wyjątkowo i komfortowo a wszystko pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno zabiegi SPA dedykowane dla osób zestresowanych, zapracowanych, które chcą na chwilę o wszystkim zapomnieć i odpocząć oraz zabiegi z zakresu fizjoterapii. Pomagamy w dolegliwościach bólowych oraz stresowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zawsze na pierwszej wizycie doradzamy i dobieramy zabiegi indywidualnie w zależności od potrzeb każdego z Was.

Wyróżnia nas profesjonalizm, wyjątkowa atmosfera wieloletnie doświadczenie w Polsce oraz za granicą, a przede wszystkim wysoka skuteczność w walce z bólem.

Zajmujemy się również kobietami w ciąży i po ciąży co jest naszą pasją. Przyszłe mamy mogą się zrelaksować bezpiecznie pod okiem terapeutek, a także skonsultować dolegliwości bólowe.
Przy każdej wizycie dajemy wskazówki i ćwiczenia jakie można wykonywać samemu w domu.

Masaże i Rytuały Spa, które u nas znajdziecie możecie zakupić jako bon podarunkowy na różnorodne okazje. Naszą pasją jest praca z ludźmi, dlatego tworzymy nasz gabinet z ogromnym sercem dla Was. Zapraszamy!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa