Martyna Długosz - Opinie

siedlce
4.3
6 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Mam bardzo tłustą skórę, zawsze miałam problem bo od zrobienia makijażu nawet nie mijała godzina a cała się świeciłam. Przypadkiem dostałam kontakt do Martyny i postanowiłam skorzystać z makijażu na wesele przyjaciółki. Osoba bardzo sympatyczna a makijaż, muszę przyznać, że bardzo udany i trzymał się całą noc.
  Skóra na nosie zaczęła delikatnie się świecić nie po godzinie ale ok 6. Dostałam nawet specjalne papierki matujące, które wystarczyło delikatnie przycisnąć do twarzy i znów wyglądałam świeżo.
  Zostałam poproszona o wyrażenie opinii i szczerze przyznaję, że jestem bardzo zadowolona. Polecam!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Ostatnio miałam przyjemność skorzystać z usług i szczerze mogę polecić. Zazwyczaj nie maluję się w taki sposób i tymi kolorami ale potem wiele osób na weselu mówiło mi żebym zawsze się tak malowała bo pięknie wyglądam.

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  a ja polecam... ladnie i trzymalo sie jeszcze na drugi dzien

 • MD
  5.0
  niezweryfikowany

  odpowiedź na posta powyżej: jak do tej pory to nikt mi nie zgłaszał niezadowolenia z makijażu. Szkoda tylko ze nie dowiedziałam się o tym w trakcie robienia makijażu bo wszystko można poprawić.

 • SZ
  1.0
  niezweryfikowany

  szkoda ze makijaż wychodzi tylko tak ślicznie na zdjęciach a na żywo to porażką :(

 • OL
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług już 3 lata, makijaż zawsze trzyma się całą noc. Minusem jest to że makijaż trzeba rezerwować z dość dużym wyprzedzeniem (około miesiąca).