Marta Miazga

aleja Grunwaldzka 92/98 m. 51, 80-244 Gdańsk ( (wieżowiec "Dolarowiec" obok CH Manhattan))

Marta Miazga to top wizażystka, dla której praca to przyjemność i pasja, a najważniejsze jest dobre samopoczucie Klientek oraz ich nienaganny wygląd. Swoje umiejętności zdobywała w Szkole Makijażu Profesjonalnego Magdy Paszkowskiej-Zdybel, która zdobyła wicemistrzostwo Europy i mistrzostwo Polski w makijażu. Studiowała również wizaż w Szkole Wizażystów Luizy Lenartowicz, będącej członkinią jury w Mistrzostwach w Makijażu Profesjonalnym na targach Beauty w Polsce oraz w Niemczech.

Marta Miazga specjalizuje się w makijażu ślubnym. W swojej pracy wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości kosmetyki dostępne tylko dla wizażystów. Usługi wykonywane są w studio (m.in. przedłużanie rzęs), a także w domu u Klientki (makijaż). Oprócz makijażu ślubnego wizażystka przewiduje także współpracę przy sesjach modowych, pokazach makijażu oraz innych projektach komercyjnych.
W czasie swojej kariery wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana. Zdobyła między innymi wyróżnienie w konkursie „Makijaż Romantyczny 2012”, a także I miejsce w konkursie „Makijaż karnawałowy 2012”.

Wśród usług, jakie oferuje swoim Klientkom Marta Miazga znajdują się między innymi:
- przedłużanie rzęs wszystkimi metodami
- makijaż okolicznościowy w studio;
- makijaż ślubny próbny;
- makijaż studniówkowy;
- nauka makijażu.

Na wizytę w studio można umówić się online. Studio mieści się w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic Gdańska – ulicy Grunwaldzkiej.

5.0
227 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  Classic Volume uzupełnienie

  Nie powierze moich rzes nikomu innemu - p. Marta jest po prostu najzdolniejsza!

 • KA
  5.0
  Light Volume uzupełnienie

  Dziękuję za piękne rzęsy i wyrozumiałość 😉

 • LU
  5.0
  Light Volume uzupełnienie

  było super ,jak zwykle.

 • AG
  5.0
  Classic Volume uzupełnienie

  Trafiłam do Pani Marty zachęcona pozytywnymi komentarzami na profilu. Z całego serca polecam. Panią Martę cechuje doświadczenie oraz fachowa wiedza, przy pierwszej aplikacji rzęs Pani Marta poświęciła czas, aby dokładnie poznać moje oczekiwania oraz rzetelnie doradziła aplikację, która będzie współgrać z moim okiem. Rzęsy wykonane niezwykle precyzyjnie i starannie. Do tego trwałe i piękne. Serdecznie polecam.

 • JU
  5.0
  Classic Volume uzupełnienie

  Classic Volume jak zawsze pięknie, natomiast nie oceniłam jeszcze make-up sylwestrowego, to był majstersztyk! Na mojej twarzy, w niezmienionym stanie od 14:00 do 7:00 rano! 6+

Zespół

Marta Miazga
Marta Miazga
Właściciel

Udogodnienia

 • Parking

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.