Marta Miazga

aleja Grunwaldzka 92/98 m. 51, 80-244 Gdańsk ( (wieżowiec "Dolarowiec" obok CH Manhattan))

Marta Miazga to top wizażystka, dla której praca to przyjemność i pasja, a najważniejsze jest dobre samopoczucie Klientek oraz ich nienaganny wygląd. Swoje umiejętności zdobywała w Szkole Makijażu Profesjonalnego Magdy Paszkowskiej-Zdybel, która zdobyła wicemistrzostwo Europy i mistrzostwo Polski w makijażu. Studiowała również wizaż w Szkole Wizażystów Luizy Lenartowicz, będącej członkinią jury w Mistrzostwach w Makijażu Profesjonalnym na targach Beauty w Polsce oraz w Niemczech.

Marta Miazga specjalizuje się w makijażu ślubnym. W swojej pracy wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości kosmetyki dostępne tylko dla wizażystów. Usługi wykonywane są w studio (m.in. przedłużanie rzęs), a także w domu u Klientki (makijaż). Oprócz makijażu ślubnego wizażystka przewiduje także współpracę przy sesjach modowych, pokazach makijażu oraz innych projektach komercyjnych.
W czasie swojej kariery wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana. Zdobyła między innymi wyróżnienie w konkursie „Makijaż Romantyczny 2012”, a także I miejsce w konkursie „Makijaż karnawałowy 2012”.

Wśród usług, jakie oferuje swoim Klientkom Marta Miazga znajdują się między innymi:
- przedłużanie rzęs wszystkimi metodami
- makijaż okolicznościowy w studio;
- makijaż ślubny próbny;
- makijaż studniówkowy;
- nauka makijażu.

Na wizytę w studio można umówić się online. Studio mieści się w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic Gdańska – ulicy Grunwaldzkiej.

5.0
162 opinie

Opinie

 • KA
  5.0

  Nowy styl. Pięknie. To cudowne się sobie podobać:)

 • JO
  5.0

  efekty zostały uwiecznione na sesji :-)) czekam na ich dostarczenie...

 • DA
  5.0

  Pani Marta to mistrzyni w swoim fachu , bardzo polecam!

 • JO
  5.0

  Jak zawsze! Miło i profesjonalnie!:-)

 • AN
  5.0

  Żałuję....że mieszkam tak daleko! Korzystałabym znacznie częściej z usług. Panią Martę uwielbiam jako stylistkę ale również jako osobę! Nie wyobrażam sobie nikogo, kto mógłby świadczyć usługi bardziej fachowo niż Pani Marta!
  Ściskam

Zespół

Marta 0047
Marta Miazga

Udogodnienia

 • Parking
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.