Marta Miazga

aleja Grunwaldzka 92/98 m. 51, 80-244 Gdańsk ( (wieżowiec "Dolarowiec" obok CH Manhattan))

Marta Miazga to top wizażystka, dla której praca to przyjemność i pasja, a najważniejsze jest dobre samopoczucie Klientek oraz ich nienaganny wygląd. Swoje umiejętności zdobywała w Szkole Makijażu Profesjonalnego Magdy Paszkowskiej-Zdybel, która zdobyła wicemistrzostwo Europy i mistrzostwo Polski w makijażu. Studiowała również wizaż w Szkole Wizażystów Luizy Lenartowicz, będącej członkinią jury w Mistrzostwach w Makijażu Profesjonalnym na targach Beauty w Polsce oraz w Niemczech.

Marta Miazga specjalizuje się w makijażu ślubnym. W swojej pracy wykorzystuje profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości kosmetyki dostępne tylko dla wizażystów. Usługi wykonywane są w studio (m.in. przedłużanie rzęs), a także w domu u Klientki (makijaż). Oprócz makijażu ślubnego wizażystka przewiduje także współpracę przy sesjach modowych, pokazach makijażu oraz innych projektach komercyjnych.
W czasie swojej kariery wielokrotnie była nagradzana i wyróżniana. Zdobyła między innymi wyróżnienie w konkursie „Makijaż Romantyczny 2012”, a także I miejsce w konkursie „Makijaż karnawałowy 2012”.

Wśród usług, jakie oferuje swoim Klientkom Marta Miazga znajdują się między innymi:
- przedłużanie rzęs wszystkimi metodami
- makijaż okolicznościowy w studio;
- makijaż ślubny próbny;
- makijaż studniówkowy;
- nauka makijażu.

Na wizytę w studio można umówić się online. Studio mieści się w dogodnej lokalizacji przy jednej z głównych ulic Gdańska – ulicy Grunwaldzkiej.

5.0
203 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  nauka makijażu

  Nauka makijażu spełniła moje oczekiwania :) wszystko na jak najwyższym poziomie :)

 • MA
  5.0
  rzęsy volume 2D-4D nowe

  Baaardzo polecam ! Pełen profesjonalizm, rzęsy wyglądają obłędnie! Na pewno wrócę!

 • AN
  5.0
  nauka makijażu

  Pełen profesjonalizm, czysta przyjemność, dużo wiedzy i mile spędzony efektywnie czas :) Polecam wszystkim Paniom, które w jasny i klarowny sposób chcą poszerzać swoją wiedzę i stać się jeszcze piękniejszą :)

 • KA
  5.0
  rzęsy volume uzupełnienie 2D-4D

  Jak zwykle, rzęsy świetnie założone, znów sprawiły, że oczy są "otwarte" i duże. Komplementy, jakich się nasłucham każdorazowo tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że tylko Pani Marta, i nikt inny.

 • DA
  5.0
  rzęsy volume uzupełnienie 2D-4D

  Pani Marta Najlepsza jedyna taka- po prostu niezastąpiona.

Zespół

Marta 0047
Marta Miazga

Udogodnienia

 • Parking

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.