Marta Masło Salon Fryzur I Kosmetyki Estetycznej

Ul. Biskupa Tomasza Wilczyńskiego 6/208, 10-686 Olsztyn
2.9
15 opinii

Opinie

 • KR
  5.0
  niezweryfikowany

  A mi się podobało, korzystałem z oferty gruponu/masaż, nie miałem żadnych większych oczekiwań i zostałem miło zaskoczony. Odpocząłem, zrelaksowałem się i chyba o to chodziło. Bardzo fajnie. Polecam. :)

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  A ja akurat trafiłam na bardzo profesjonalna i przesympatyczna kosmetyczkę w gabinecie Pani Masło. Miałam pakiet 6 masaży i wykonywała wszystkie Pani Kamila, masaż miał trwać 40 minut i tyle faktycznie za każdym razem trwał, bardzo fachowo, starannie i płynne przeprowadzony zabieg. Pani Kamila zaproponowała mi dokupienie zabiegu na ciało i uważam ze były to bardzo dobrze wydane pieniądze.(59zl) i w tym peeling całego ciała i dodatkowo maska, wybór bardzo duży ale pani kosmetyczka swoją duża wiedza podpowiedziała jaki zabieg jest najodpowiedniejszy dla mojej skory.
  Bardzo dziękuje Pani Kamilko po masażach u Pani przestał boleć mnie kręgosłup, napewno wrócę .
  Drogie panie byłam kilka razy i nie zwróciłam uwagi żeby w gabinecie było brudno, jeśli chodzi o majteczki jednorazowe to ja dostałam a o klapkach zostałam poinformowana podczas umawiania się na wizytę żeby zabrać ze sobą, gdyby zabieg kosztował 300 zł to napewno były by jednorazowe japonki. Sam fakt ze na wizytę czeka się Ok miesiąca nie może świadczyć o złych usluhach!!!

 • PA
  1.0
  niezweryfikowany

  Dramat. Moja mama odwiedziła "salon" na masaż. Została przyjęta przez Panią Martę i praktykantke. Przebrać , a raczej- rozebrać się , musiała w zimnej i brudnej łazience, gdzie na próżno szukala jednorazowej bielizny czy jednorazowych japonek. Jak w salonie masażu możliwy jest brak podstawowych udogodnień dla klientki ?! To jest podstawową higiena !!! Masować mamę zaczęły obie Panie, kiedy nagle do salonu przyszła inna klientka zapisać się na usługę. Więc Pani Marta podczas wykonywania masażu po prostu wyszła , zostawiając rozebrana klientkę na łóżku z praktykantka .. na 10 minut !!! Na domiar złego cały czas do gabinetu dobiegaly głośne szumy, śmiechy, gwarne rozmowy z salonu fryZjerskiego położonego pietro niżej. Po skończonym masażu kazano mamie iść ubrać się do łazienki .. gdzie z toalety ciekła woda !!! Sanepid powinien się zainteresować tym wątpliwie przyjemnym i brudnym miejscem. Zero profesjonalizmu. Wstyd !!!!!!!!

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Byłam tam raz i nie zamierzam korzystać z usług Pani Masło po raz kolejny. Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, gabinet do masażu pozbawiony drzwi, brudne ręczniki... Czułam się tam bardzo niekomfortowo, właścicielka bardzo niesympatyczna, traktuje klieta z wyższością. Masaż calego ciała trwał jedynie około 20 minut, w trakcie których nie doznalam uczucia relaksu. Zdecydowanie nie polecam.

 • DU
  2.0
  niezweryfikowany

  Byłam raz - prezent z grouponu. Więcej nie zamierzam. Tzw. day spa i gdyby nie to, że dokupiłam jeden zabieg, to niewiele miałabym zrobione. Leżałam w zimnym pomieszczeniu, do którego ciągle ktoś wchodził. Warunki w łazience niezbyt higieniczne. Masaż i peeling robię lepszy sama. Mam chyba inną definicję zabiegu na dłonie i stopy. Plus - leżałam przez prawie 2 godziny i dzięki temu naprawdę odpoczęłam, co zasługą salonu raczej nie jest. Sama tam nie wrócę.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.