MARRENA Gabinet Kosmetyczny Renata Szulim - Opinie

ul. Wileńska 10, 05-200 Wołomin
5.0
7 opinii

Opinie

 • WI
  5.0
  niezweryfikowany

  Dobrze że Pani Renatka zmieniła lokalizację swojego gabinetu. Mam teraz dużo bliżej i mogę pozałatwiać wiele innych spraw. Oczywiście usługi cały czas na profesjonalnym i wysokim poziomie, którego trudno znaleźć w okolicy.

 • E.
  5.0
  niezweryfikowany

  W gabinecie Pani Renaty otrzymałam profesjonalną usługę, wykonaną przez bardzo miłą osobę, która przekazała mi cenne dla mnie informacje dotyczące stanu moich stóp.
  Czas oczekiwania bardzo krótki, godzina dogodna.
  Polecam usługi w tym salonie

 • EL
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Renata jest kosmetyczka jakiej ze świeca się szuka, jest w pełni profesjonalna przede wszystkim ma ogromne pojecie o tym co robi. Jestem bardzo zadowolona. Przeprowadziłam się niedawno do Wołomina i naprawdę ciężko było mi znaleźć dobra kosmetyczkę.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Jeśli potrzebujesz poprawić wygląd swojej twarzy to gorąco polecam zabiegi oferowane przez Panią Renatkę. Przy okazji dowiedziałam się, że w tym gabinecie można zrobić jeszcze dłonie, stopki i wiele innych fajnych zabiegów. Kupiłam też Bon Prezentowy dla mojej mamy.

 • MM
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Renata jest profesjonalistką w każdym calu. Zna się na swojej pracy i potrafi doskonale dobrać zabiegi, które odmłodzą, odświeżą i rozjaśnią zaniedbaną cerę. Uśmiech i pogoda ducha Pani Renaty powodują, że chce się tam wrócić. W moim przypadku zabiegi na twarz, jak i na stopy, wykonane z dużą dokładnością, przyniosły oczekiwany efekt. Czuję się zadbana, pewna siebie i na pewno jeszcze nie raz wrócę do salonu MARRENA. Serdecznie wszystkim polecam.

 • JO
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo profesjonalny salon, sympatyczna pani Martyna profesjonalnie wykonała mi zabieg. Zabieg bardzo przyjemny można się odprężyć, super efekty bardzo cenne porady. Na pewno wrócę do tej Pani na zabiegi. Bardzo gorąco polecam!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam dzisiaj u Pani Renatki. Serdecznie polecam. Pełen zakres zabiegów - ,,od stóp do twarzy''. Profesjonalne wykonanie przy przystępnej cenie. Tym razem robiłam dłonie i stopy - naprawdę super. Już wcześniej korzystałam z jej usług, gdy pracowała w innym salonie. Ale teraz wreszcie otworzyła swój gabinet.