Mariposa Med-Spa

Żywiecka 44, 33-300 Nowy Sącz (przecznica Paderewskiego)

Nasza kadra to zespół specjalistów z zakresu kosmetologii profesjonalnej, fizjoterapii oraz podologii kosmetologicznej. Głównym założeniem naszej pracy jest nieustanny rozwój w celu zapewnienia najwyższej jakości usług i profesjonalnego ich doboru do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zawsze staramy się wszechstronnie zaspokoić potrzeby naszych klientów, stąd dysponujemy zabiegami unikatowymi na skalę regionu.

ZROZUMIENIE
Indywidualne podejście do każdego pacjenta i klienta – zapewnia to zawsze profesjonalna konsultacja, gdzie zarówno podczas rozmowy jak i analizy oraz oceny problemów skóry możliwe jest dobranie najbardziej skutecznych metod zabiegowych.

ROZWÓJ
Nieustanny rozwój – odzwierciedla się w zdobywaniu nowych kwalifikacji naszego zespołu, uczestnictwie w szkoleniach oraz kongresach branżowych, skąd czerpiemy inspiracje i umiejętności.

KOMPLEKSOWOŚĆ
Kompleksowość usług – możliwość konsultacji i wsparcia na bazie doświadczeń kosmetologów i lekarzy w jednej placówce. Uzupełnianie działań i wiedzy specjalistów w swoich dziedzinach.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.