Mariposa Med-Spa Centrum Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Kosmetologii

Żywiecka 44, 33-300 Nowy Sącz

Mariposa, czyli po hiszpańsku motyl, to od dawien dawna symbol transformacji i zmiany. Istnieje wiele powodów, z uwagi na które bardzo ostrożnie należy wybierać miejsca, gdzie dbamy o swoją skórę, ciało i kondycję organizmu. Mariposa Med-Spa to wyjątkowe miejsce na mapie Nowego Sącza, doskonale łączące w sobie świat nowoczesnej medycyny estetycznej, laseroterapii i zaawansowanej kosmetologii z dobrodziejstwem zabiegów relaksacyjnych. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że oddajesz się w ręce najlepszych specjalistów.
Mariposa Med-Spa powstało z myślą o osobach, którym nie jest obojętne ich zdrowie, osobach które bardzo wysoko cenią sobie jakość usług oraz tych, którzy chcą mieć pewność, że korzystają z najdoskonalszych rozwiązań w dziedzinie medycyny estetycznej, laseroterapii, kosmetologii i zabiegów Spa. Sprzęt służący do wykonywania zabiegów poprawiających wygląd skóry, modelujących i wyszczuplających sylwetkę to najnowocześniejsze i najefektywniejsze urządzenia na rynku.
Posiadamy między innymi najnowszy aparat firmy LPG do Endermologii - Celu M6 Integral, Hydradermabrazję HydraFacial™, Focus RF+ najnowocześniejsze urządzenie dostępne na rynku wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę i tkankę podskórną, a także LIPO ROYAL, czyli liposukcję bez skalpela i bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych. Jako jedyni w Nowym Sączu posiadamy na stałe w naszej ofercie laser medyczny LightSheer do trwałego usuwania owłosienia i laser medyczny Fotona - najbardziej wszechstronny, skuteczny i bezpieczny system laserowy w medycynie i ginekologii estetycznej.
Serdecznie zapraszamy!
 

Usługi różne
5.0
1 opinia

Opinie

  • GO
    5.0
    niezweryfikowany

    Miałam w tym gabinecie robiony zabieg usuwania naczynek, usuwanie rumienia i endermologie i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Wszystkie zabiegi zrobione starannie, godziny wizyt dostosowane do klienta. Z czystym sumieniem polecam ;)

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.