Marika Maluje

os. Dolnośląskie, 97-400 Bełchatów

Najważniejsze zasady dotyczące naszej współpracy. Mam nadzieję, że usprawni to nasze spotkania i rozwieje wszelkie wątpliwości. W celu rezerwacji wizyty, zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej, lub samodzielnie na https://www.moment.pl/marika-maluje. Umawiając się ze mną, akceptujesz ten regulamin. :)

1. Odbyłam szkolenia u instruktorów Indigio - pracuję tylko i wyłącznie na produktach tej marki.
2. Nowe klientki przy umawianiu się, proszę o dopisanie w uwagach do rezerwacji, informacji w jakim stanie są paznokcie lub czy któregoś będzie trzeba przedłużyć. Osoby które przychodzą do mnie regularnie, również proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie, jeżeli któryś z paznokci "ucierpiał" lub mamy w planach skomplikowane zdobienie.
3. Nie podejmuję się odnawiania paznokci po innych, nieznanych mi stylistykach. W takiej sytuacji proszę o kontakt przed umówieniem wizyty i ustalenie szczegółów. Prawdopodobnie niezbędne będzie ściągnięcie poprzedniego produktu i wykonanie stylizacji od nowa (co wiąże się z większymi kosztami i zagospodarowaniem dodatkowego czasu).
4. Dzień przed umówioną wizytą dostajecie automatyczny sms z przypomnieniem. Każda nowa klientka jest zobowiązana na niego odpisać i potwierdzić lub odwołać nasze spotkanie. Brak potwierdzenia rezerwacji do godziny 20:00 dnia poprzedzającego spotkanie, jest równoznaczne z jej anulowaniem.
5. Szanujmy swój czas. Na umówioną wizytę przychodzimy punktualnie. Ani wcześniej - może mnie po prostu nie być lub mam chwilę wolnego czasu, żeby posprzątać stanowisko, zjeść posiłek czy odświeżyć się. Ani później - dopuszczam spóźnienie bez wcześniejszego uprzedzenia do 15 minut, po tym czasie wizytę traktuję jako odwołaną.
6. Na umówioną wizytę przychodzimy same. Bez męża, mamy, siostry czy koleżanki. Oczywiście w wyjątkowych sytuacjach możliwe jest przyjście z dzieckiem. Dzieckiem, które jest samodzielne i jest w stanie spokojnie, oglądając bajkę, poczekać na mamę, bez wchodzenia jej na kolana i bez zabawy moimi drogimi i często niebezpiecznymi(!) akcesoriami.
7. Na wykonaną przeze mnie stylizację klientka otrzymuje 10 dni gwarancji. Chętnie podejmę się naprawy uszkodzeń, jednak pamiętajmy, że pazurki nie są niezniszczalne - staramy się o nie dbać, nie szorujemy nimi po betonie, a przy kontakcie z silnymi detergentami zakładamy rękawiczki. ;)
8. Po wykonanej przeze mnie usłudze, nie piłujemy i nie skracamy samodzielnie paznokci. Rozwarstwienie zabezpieczonego wolnego brzegu paznokcia, może prowadzić do zapowietrzeń i nie gwarantuje trwałości stylizacji.
9. Nie zalecam samodzielnego ściągania wykonanych stylizacji. Nieumiejętne usuwanie produktu prowadzi do osłabienia, przepiłowania lub rozwarstwienia naturalnej płytki paznokcia.
10. Preferowana forma kontaktu ze mną, to wiadomości na facebooku i smsy. Na mojej stronie, a nie na prywatnym profilu. Na moim służbowym, a nie na prywatnym numerze telefonu. Ponieważ szanuję wasz czas, podczas pracy nie odbieram połączeń, jeżeli komuś zależy na rozmowie, proszę o wiadomość sms z prośbą o kontakt - oddzwonię. :)

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.