Przejdź do głównej zawartości

Manufaktura Piękna

Stefana Okrzei 4, 26-110 Skarżysko-Kamienna

Manufaktura Piękna to salon kosmetyczny, w którym zadbamy o Twój piękny wygląd. Specjalnie dla Ciebie wykonujemy wspaniałe zdobienia paznokci, profesjonale makijaże oraz inne zabiegi upiększające urodę.

Jeśli chcesz zadbać o swój wizerunek, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów. Gwarantujemy fachowe podejście, pełen profesjonalizm usług z wykorzystaniem najnowszych i zarazem najlepszych marek sprzętów oraz preparatów. Jakość świadczonych zabiegów i zadowolenie klienta to dla mnie podstawa!

Wciąż rozwijam swoje umiejętności oraz poszerzam wiedzę z zakresu pielęgnacji, a także stylizacji. Staram się być na bieżąco z nowinkami i trendami. Nie stoję w miejscu, ale z biegiem czasu regularnie rozszerzam swoją ofertę. Wszystko po to, aby móc zapewnić Wam jak najszerszą i kompleksową opiekę w pielęgnowaniu urody.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z pełną gamą zabiegów oraz rezerwacji terminów online. Zapraszam do odwiedzenia Manufaktury Piękna, która znajdziecie przy ul. Okrzei 4 w Skarżysku-Kamiennej.

Udogodnienia

  • Parking

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa