Mano

aleja Grunwaldzka 504, 80-309 Gdańsk

Najważniejsze jest zdrowie!
Mano to jedyne takie miejsce w Trójmieście, unikalne pod względem oferty, łączące salon kosmetyczny oferujący zabiegi manicure/pedicure, nieinwazyjne zabiegi na twarz i masaże oraz sklep, w którym znajdziesz między innymi naturalne kosmetyki, piękne przedmioty użytkowe i dekoracyjne.
***
Mano to pierwszy salon manicure/pedicure w Trójmieście, w którym używamy wyłącznie produktów nietoksycznych, wolnych od środków chemicznych i nie testowanych na zwierzętach. Oznacza to, że nie wykonujemy paznokci akrylowych ani żelowych, ponieważ wszystkie one zawierają szkodliwe chemikalia i toksyny. Pracujemy przede wszystkim na lakierach marki NCLA z formułą 7-free (bez formaldehydu, żywicy formaldehydowej, DBP - ftalanu dibutylowego, toluenu, kamfory, THPH - fosforanu trifenylu oraz ksylenu).
***
Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznych i zdrowych zabiegów zarówno dla naszych klientów, jak i personelu. Najwyższa jakość usług przy wykorzystaniu możliwie najbardziej bezpiecznych produktów, i stworzeniu przyjaznej atmosfery, skupieniu się na zdrowiu i dobrym samopoczuciu to nasz priorytet.
***
Mano to również sklep - przestrzeń wypełniona specjalnie wyselekcjowanymi kosmetykami, przedmiotami dekoracyjnymi i użytkowymi.
Nasi dostawcy to najczęściej małe biznesy, domowe manufaktury, lokalni twórcy i utalentowani rzemieślnicy, którzy robią piękne rzeczy z miłością.
Mano wyposażone jest w meble i dodatki, które mogą stać się Twoją własnością. Mano jest jak mieszkanie, w którym wciąż coś przestawiamy, zmieniamy i odświeżamy.
Lubimy proste i naturalne wzornictwo i takie rzeczy chcemy Wam przedstawić.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.