Manilash Studio Urody

Piłsudskiego 23/2, 23-300 Janów Lubelski

ManiLash Beauty Studio to miejsce, w którym zawsze panuje duży ruch. Klientki chętnie korzystają z usług pracujących tu kosmetyczek. Wszystko dzięki ich wyjątkowym umiejętnościom oraz sympatycznemu usposobieniu. Ten salon urody to miejsce, w którym można nie tylko skorzystać z wysokiej jakości usług upiększających, ale i spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

W ofercie ManiLash Beauty Studio znalazły się różnorodne zabiegi upiększające. Specjalnością salonu jest efektowna stylizacja paznokci oraz przedłużanie i zagęszczanie rzęs. Dbając o oprawę oka, warto skorzystać tu także z makijażu permanentnego brwi, który będzie prezentował się perfekcyjnie przez długie miesiące. W ManiLash można zdecydować się również na różnorodne zabiegi upiększające na twarz, depilację oraz nowoczesne terapie, które pozwolą wymodelować sylwetkę.

Kosmetyczki z salonu urody w Janowie Lubelskim stale są na bieżąco z obowiązującymi trendami. Wszystko dlatego, że regularnie doskonalą swoje umiejętności na branżowych kursach i szkoleniach. Warto zaznaczyć, że podczas zabiegów w ManiLash Beauty Studio specjalistki stosują tylko wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne, dostosowane do potrzeb konkretnego klienta.

Salon urody ManiLash położony jest w Janowie Lubelskim przy ul. Piłsudskiego 23/2. Klienci mogą parkować samochody w pobliżu budynku. Wizyty można rezerwować przez Internet, a w salonie są honorowane płatności kartą. Zapraszamy do umawiania się na zabiegi!

Wszystkie usługi

Zespół

Employee default
karolina galek
Employee default
Sylwia Jaworska
Employee default
renata kiszka
Employee default
Beata Pajuro
Employee default
Paulina sosnówka
Employee default
Ilona Wójcik

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.