Maniewski Rzeszów

3 Maja 13, 35-030 Rzeszów (Galeria Paniaga I piętro)

Dla nas każdy klient jest prawdziwą gwiazdą i traktowany jest w naszym salonie jak prawdziwy celebryta. To, że w naszym salonie spotkasz stylistów z prawdziwego zdarzenia, że uczesze się fryzjer, którego szkolił sam Maciej Maniewski nie oznacza, że pominiemy Twoje indywidualne sugestie, co do kształtu i formy fryzury. Wszystkie Twoje własne wizje na temat tego, jak chcesz wyglądać, skonfrontujemy z naszą wiedzą i doświadczeniem i wtedy dopiero wspólnie ustalimy, jak możesz stać się najlepszą wersją samego siebie.

Naszym przewodnim hasłem jest: modelowanie przez strzyżenie. Oznacza to, że stawiamy na taki rodzaj cięcia, który sprawia, że fryzura sama układa się po umyciu i suszeniu i nie trzeba poświęcać mnóstwa czasu, aby ponownie wyglądała jak po wyjściu z salonu.

Chcemy, by nasi klienci mogli każdego dnia cieszyć się idealną kondycją włosów, dlatego doradzamy, jak dbać o włosy i jakich kosmetyków używać, by zachować ich naturalne piękno i uzyskać zdrowy ich blask.

Zależy nam, by każda fryzura była modna i zgodna z najnowszymi trendami, dlatego wciąż szkolimy swoje umiejętności i śledzimy na bieżąco nowiny ze świata fryzjerskiego. Wszystko po to, by stworzyć na Twojej głowie każdy rodzaj fryzury, jaki sobie tylko wymarzysz.

Gdzie możesz nas znaleźć? Nasz salon mieści się w Rzeszowie przy ul. 3 Maja. Od poniedziałku do piątku przyjmujemy aż do godziny 20.00 tylko po to, by każdy, nawet najbardziej zapracowany klient, mógł skorzystać z profesjonalnego cięcia i w ten sposób odświeżyć swój wizerunek.

Zespół

Maciej Maniewski
Maciej Maniewski
Kreator marki
Anna Pruchniewicz
Anna Pruchniewicz
Master
Monika Dopart
Monika Dopart
Senior Stylista
Monika Kaleta
Senior Stylista
Monika  Mołdoch
Monika Mołdoch
Top Stylista
Alicja Kuźniar
Alicja Kuźniar
Senior Stylista

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.