Maniewski Rzeszów

3 Maja 13, 35-030 Rzeszów

Dla nas każdy klient jest prawdziwą gwiazdą i traktowany jest w naszym salonie jak prawdziwy celebryta. To, że w naszym salonie spotkasz stylistów z prawdziwego zdarzenia, że uczesze się fryzjer, którego szkolił sam Maciej Maniewski nie oznacza, że pominiemy Twoje indywidualne sugestie, co do kształtu i formy fryzury. Wszystkie Twoje własne wizje na temat tego, jak chcesz wyglądać, skonfrontujemy z naszą wiedzą i doświadczeniem i wtedy dopiero wspólnie ustalimy, jak możesz stać się najlepszą wersją samego siebie.

Naszym przewodnim hasłem jest: modelowanie przez strzyżenie. Oznacza to, że stawiamy na taki rodzaj cięcia, który sprawia, że fryzura sama układa się po umyciu i suszeniu i nie trzeba poświęcać mnóstwa czasu, aby ponownie wyglądała jak po wyjściu z salonu.

Chcemy, by nasi klienci mogli każdego dnia cieszyć się idealną kondycją włosów, dlatego doradzamy, jak dbać o włosy i jakich kosmetyków używać, by zachować ich naturalne piękno i uzyskać zdrowy ich blask.

Zależy nam, by każda fryzura była modna i zgodna z najnowszymi trendami, dlatego wciąż szkolimy swoje umiejętności i śledzimy na bieżąco nowiny ze świata fryzjerskiego. Wszystko po to, by stworzyć na Twojej głowie każdy rodzaj fryzury, jaki sobie tylko wymarzysz.

Gdzie możesz nas znaleźć? Nasz salon mieści się w Rzeszowie przy ul. 3 Maja. Od poniedziałku do piątku przyjmujemy aż do godziny 20.00 tylko po to, by każdy, nawet najbardziej zapracowany klient, mógł skorzystać z profesjonalnego cięcia i w ten sposób odświeżyć swój wizerunek.

Fryzjer

Zespół

Maciej
Maciej Maniewski
Fot piotr szalanski 3806
Anna Pruchniewicz
Data
Monika Dopart
Data
Monika Zagulak
Data
Angela Wacnik
Data
Monika Mołdoch

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.