Maniewski Rzeszów

3 Maja 13, 35-030 Rzeszów

Dla nas każdy klient jest prawdziwą gwiazdą i traktowany jest w naszym salonie jak prawdziwy celebryta. To, że w naszym salonie spotkasz stylistów z prawdziwego zdarzenia, że uczesze się fryzjer, którego szkolił sam Maciej Maniewski nie oznacza, że pominiemy Twoje indywidualne sugestie, co do kształtu i formy fryzury. Wszystkie Twoje własne wizje na temat tego, jak chcesz wyglądać, skonfrontujemy z naszą wiedzą i doświadczeniem i wtedy dopiero wspólnie ustalimy, jak możesz stać się najlepszą wersją samego siebie.

Naszym przewodnim hasłem jest: modelowanie przez strzyżenie. Oznacza to, że stawiamy na taki rodzaj cięcia, który sprawia, że fryzura sama układa się po umyciu i suszeniu i nie trzeba poświęcać mnóstwa czasu, aby ponownie wyglądała jak po wyjściu z salonu.

Chcemy, by nasi klienci mogli każdego dnia cieszyć się idealną kondycją włosów, dlatego doradzamy, jak dbać o włosy i jakich kosmetyków używać, by zachować ich naturalne piękno i uzyskać zdrowy ich blask.

Zależy nam, by każda fryzura była modna i zgodna z najnowszymi trendami, dlatego wciąż szkolimy swoje umiejętności i śledzimy na bieżąco nowiny ze świata fryzjerskiego. Wszystko po to, by stworzyć na Twojej głowie każdy rodzaj fryzury, jaki sobie tylko wymarzysz.

Gdzie możesz nas znaleźć? Nasz salon mieści się w Rzeszowie przy ul. 3 Maja. Od poniedziałku do piątku przyjmujemy aż do godziny 20.00 tylko po to, by każdy, nawet najbardziej zapracowany klient, mógł skorzystać z profesjonalnego cięcia i w ten sposób odświeżyć swój wizerunek.

Fryzjer

Zespół

Maciej
Maciej Maniewski
Fot piotr szalanski 3806
Anna Pruchniewicz
Karol czarnobiale
Karol Paryła
Img 9115
Monika Dopart
07
Monika Zagulak
06
Angela Wacnik

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.