manicurzystka i pedicurzystka Justyna Kabut

Rybnik

Zajmuję się profesjonalnym manicure oraz pedicure. Oferuję manicure klasyczny, hybrydowy, przedłużanie i modelowanie płytki żelem oraz pedicure kosmetyczny i medyczny. Usługi oferuję na dojazd. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich uslug. Gwarantuję higienę oraz zadowolenie. Justyna K.

5.0
6 opinii

Opinie

 • KZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Po kilkuletnich wzmaganiach z wrastającym paznokciem u chirurga i różnych kosmetyczek dopiero pani Justyna poradzila sobie z moim problemem. Dziękuję i polecam!

 • JZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja i moja żona korzystamy regularnie z usług pedicure. Usługi są wykonywane profesjonalnie i dokładnie, mimo warunków "domowych". Serdecznie polecam!

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  jeszcze nigdy tak długo nie trzymały mi się paznokcie. polecam!!!!

 • JZ
  5.0
  niezweryfikowany

  Zgadzam się z poprzedniczkami. Ja również robiłam paznokcie ślubne i jestem bardzo zadowolona, nie dość, że szybko to paznokcie nie były grube i wyszły bardzo delikatnie. Ja za swoje zapłaciłam 85 zł na tipsie ze zdobieniem, gdzie u innej kosmetyczki Pani chciała 150 zł. Polecam!

 • ZF
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm. Bardzo miła Pani, doradziła mi jakie paznokcie pasują do mnie no i bardzo ładnie robi paznokcie ślubne. Polecam serdecznie!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.