Przejdź do głównej zawartości

Manicure Kraków Dermline

Na Kozłówce 23A, 30-664 Kraków

 Dermline to salon kosmetyczny mieszczący się w pięknej i urzekającej — zarówno pod względem architektury, jak i krajobrazu — dawnej stolicy Polski. W Krakowie w jednej z urokliwych tutejszych uliczek mogą Państwo zrelaksować się i odprężyć poddając się jednemu z wielu oferowanych w naszym gabinecie usług.
Dermline salon kosmetyczny Kraków
W naszym salonie kosmetycznym każdy klient traktowany jest w sposób wyjątkowy. Otaczamy naszych gości szczególną opieką, już od samego progu oferując im uśmiech, życzliwość i miłe słowo. Wizyta w Dermline nie jest zwykłą wizytą u kosmetyczki, zależy nam na zapewnieniu naszym gościom nie tylko odnowy ciała, ale również ducha. Wyjątkowa atmosfera, która panuje w naszych wnętrzach działa wyciszająco i relaksująco. Odprężeniu sprzyja również możliwość porzucenia wszelkich trosk, nawet tych związanych z odwiedzeniem naszego gabinetu. Oddając się w ręce profesjonalnego personelu mogą być Państwo spokojni o nie tylko starannie wykonane zabiegi, ale również prawidłowe ich dobranie do Państwa potrzeb, oczekiwań, a także wymagań skóry.
Dlaczego warto odwiedzić salon kosmetyczny Dermline?
W salonie kosmetycznym Dermline każdy może znaleźć idealną usługę dla siebie. W naszej ofercie znajdują różnorodne zabiegi począwszy od stylizacji okolic oczu, manicure i makijażu, przez masaże i depilacji woskiem, aż do profesjonalnych zabiegów upiększających z wykorzystaniem fachowej aparatury.
Personel, który jest zatrudniony w naszym salonie, posiada wieloletnie doświadczenie w praktyce kosmetycznej. A przeprowadzanych w naszym gabinecie zabiegów wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i profesjonalne kosmetyki.
Nie pozostajemy w tyle z nowinkami na rynku kosmetycznym i ciągle podnosimy swoje kwalifikacje. Pragniemy zawsze pozostawać na bieżąco z najnowszymi metodami dbania o urodę.
Na pierwszym miejscu cenimy zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego odwiedzając nasz salon, mogą być Państwo pewni, że jesteście w dobrych rękach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Kult Tattoo

Kraków, Szpitalna 20-22
4.98
544 opinie
Kult Tattoo

HEY GIRLS KRAKÓW

Kraków, Józefa Dwernickiego 1
4.87
1808 opinii
HEY GIRLS KRAKÓW

HEY BEAUTY

Kraków, Ostatnia 1f/u5
4.99
716 opinii
HEY BEAUTY

DIVA'S ROOM

Kraków, Wielopole 15
4.9
918 opinii
DIVA'S ROOM