"maniac Gym" Arkadiusz, Bartosz, Hubert Leszczyńscy - Opinie

Ul. Warszawska 79A, 15-201 Białystok
5.0
11 opinii

Opinie

 • VI
  5.0
  niezweryfikowany

  Duży pozytyw - za świetny fitness, basen i saunę na miejscu, dobrze wyposażona sala cardio, miła obsługa, dietetyk na miejscu, rewelacja.

 • ML
  5.0
  niezweryfikowany

  Spory klub z miłą obsługa, nowoczesny sprzęt, dietetyczka na miejscu w ramach karnetu do pomocy przy dietach, także na pewno fajne miejsce dla osób które chca ćwiczyć, trenować, zrzucać kilogramy.

 • HU
  5.0
  niezweryfikowany

  Bardzo podoba mi się podejście fitness clubu, w cenie karnetu ma się sporo dodatkowych rzeczy, prócz fitnessu mogę korzystać z dietetyczki na miejscu bez dopłat, dodatkowy karnet za niewielką dopłatą mam na basen i sobie chwalę, do tego sauny bezpłatnie, a na siłowni dobre cardio!

 • ZA
  5.0
  niezweryfikowany

  W mojej ocenie to najlepszy fitness klub w mieście, mają fajnych trenerów, do tego w cenie karnety są sauny oraz można konsultować się z dietetyczką a to super sprawa!

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  jestem bardzo zadowolna z uslug świadczonych przez ManiacGym. miła atmosfera, fachowość. polecam

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Zgadzam się w stu procentach z poniższymi komentarzami, Mila obsługa i bardz owysoka jakość. POleam wszystkim koleżankom

 • BE
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z jakości usług jakie zapewnia ManiacGym, to nie tylko siłownia i fitness, ale również i basen i sauna, z których przeważnie korzystam , w celach relaksacyjnych i aby popływać i wzmocnić mięśnie.

 • KS
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja jako kobieta zaliczająca się do 'seniorek' mam wykupiony karnet i jak dla mnie mam wszystko czego mi trzeba od aerobiku po basen saune ( n na podczerwień) i jacuzzi. Bardzo jestem zadowolona z konsultacji i doboru odpowiedniej diety. Bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta!

 • KE
  5.0
  niezweryfikowany

  Duży plusik dla klubu fitness Maniac Gym na Warszawskiej :) w cenie karnetu dostęp do bardzo dużej sali cardio, basen, różnego rodzaju sauny, bardzo fajne zajęcia fitness, fajna atmosfera, dla mnie numer jeden w Białymstoku!!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  również przychylam się do opinii poprzedniczki. Zajęcia fitness w Maniac Gym zdecydowanie należą do przyjemności. świetna organizacja zajęć, dużo możliwości. Polecam

 • MI
  5.0
  niezweryfikowany

  najlepszym zabiegiem kosmetycznym są z pewnością aktywne ćwiczenia fizyczne. A jeżeli już o nich mowa to polecam maniac gym. Oferują różne formy aerobiku w klimatyzowanych salach ze specjalnie zamortyzowaną podłogą. Mnóstwo zajęć jak np. aerobik taneczny, hi-lo i latino aerobik. Świetna zabawa a przy okazji poprawa samopoczucia. Polecam i pozdrawiam