Mania

Marymoncka 75/1, 01-802 Warszawa (OD MAJA NOWA LOKALIZACJA: Marymoncka 75/1)

W samym centrum Bielan znajduje się niecodzienna firma. Pasja do piękna i paznokci została przekształcona w miejsce, gdzie kobiety stają się piękniejsze. A przecież zadbane, piękne dłonie z wypielęgnowanymi paznokciami są wizytówką każdej pani. Po wizycie w Manii ta wizytówka jest doskonała.

Oprócz dłoni panie w Manii doprowadzą do idealnego stanu także nasze stopy, o których część osób nieco zapomina. Zdrowe i zadbane stopy to przecież nie tylko sprawa dobrego samopoczucia i estetyki, ale także wygoda chodzenia.

Salon urządzono tak, aby każda odwiedzająca go pani czuła się jak u siebie w domu. Przyjazna, ciepła atmosfera sprawia, że czas tu spędzony to też doskonały relaks i wypoczynek dla ciała i ducha. W czasie, gdy klientka się relaksuje, personel zajmuje się ich dłońmi lub stopami. Wybór zabiegów jest olbrzymi - manicure klasyczny, biologiczny, hybrydowy, francuski i wiele innych. Stosowane są oczywiście najlepszej klasy kosmetyki.

Wszystkie usługi

4.9
187 opinii

Opinie

 • MA
  5.0

  Wszystko na dobrym poziomie i profesjonalnie!

 • MA
  5.0

  Miła atmosfera i super pazuroki!

 • MI
  5.0

  Ten salon spadł mi z nieba :) Szalenie miła atmosfera, wykonanie usługi na 6 z + a do tego tak blisko domu.... byłam już trzeci raz i będę wracać :)))))

 • MA
  2.0

  Ja niestety nie jestem zadowolona. Po tygodniu od zrobienia hybrydy w Mania, musiałam iść zrobić nową, bo odpadła z 3 paznokci. Nigdy mi się to nie zdarzyło, kiedy robiłam mani w innym salonie, więc nie będę ryzykowała kolejnej wizyty tutaj.

  MA
  Odpowiedź od Mania:

  Pani Magdaleno,
  Bardzo żałuję, że nie zgłosiła się Pani z problemem do mnie. Była to Pani pierwsza wizyta w Manii i być może, nie podpasował Pani paznokciom któryś z produktów użyty do stylizacji. Napisała Pani, że hybryda odpadła, więc podejrzewam, że problem dotyczył bazy. Takie historie zdarzają się bardzo rzadko,dlatego zawsze staram się znaleźć przyczynę poprzez ponowne wykonanie stylizacji z użyciem innego produktu.. Szanuję jednak Pani decyzję i dziękuję za opinię.
  Pozdrawiam, Mania

 • KA
  5.0

  Boskie pazury, polecam :) Nie poszłabym do nikogo innego. :)

Zespół

14721610 10205550934612891 869692794682938248 n
Gala

Udogodnienia

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.