Mangoo Instytut Zdrowia i Urody - Opinie

ul. Olszaka 8, 43-400 Cieszyn
4.7
3 opinie

Opinie

 • SA
  5.0
  niezweryfikowany

  W gabinecie poznałam nowe, nieznane mi wcześniej marki i mimo pewnych oporów na początku, polubiłam nowe kosmetyki do stosowania w domu jako przedłużenie pielęgnacji po zabiegach. Otrzymałam pełna informację o składzie, sposobie działania, cechach, które sprawiają, że są odpowiednie dla mojej skóry. Wszystko to w bardzo taktowny i profesjonalny sposób. Jak dotąd stosowałam produkty Clean and Fresh, firmy antes, a teraz firmy Sesderma. Obie serie bardzo mi odpowiadają. Dzięki Pani Joli, która bardzo profesjonalnie podchodzi do wszystkich problemów mojej skóry, jej umiejętnościom (szczególnie masażowi ) moja twarz odzyskuje zdrowy wygląd, a ja wspaniałe samopoczucie na kolejne dni

 • KA
  4.0
  niezweryfikowany

  Zarówno kosmetyka jak i fryzjerstwo na bardzo wysokim poziome. Pani kosmetyczka ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Korzystam z usług Pań już wiele lat, przy czym, cały czas są na bieżąco z nowościami. Nie popadają w rutynę, poprzedzając każdy zabieg wnikliwym wywiadem, oraz rozmową aby jak najtrafniej ustalić moje oczekiwania. Zawsze wychodzę zadowolona.

 • AI
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegów kwasami medycznymi, które wykonałam w tym gabinecie -obsługa na bardzo wysokim poziomie, miło, czysto i profesjonalnie. Efekt po kuracji przeszedł moje oczekiwania - pozbyłam sie przebarwień a moja skóra nabrała blasku. Polecam wszystkim ten salon.