Mała Galeria Urody Ewa Kurczab - Opinie

Ul. Kadecka 1/8, 30-078 Kraków
2.6
20 opinii

Opinie

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Negatywne komentarze pisane poniżej są wręcz śmieszne :) i nie zgodne z prawdą . Byłam dzisiaj u Pani Ewy , paznokcie mam piękne , salon czyściutki , zabieg wykonany profesjonalnie i sterylnie . 'Grzybem ' droga niezadowolona pseudo klientko zaraziłaś się w innym miejscu . Polecam wszystkim usługi Pani Ewy . Cytuję wypowiedź innej Pani ' KOMENTARZ DODANY PRZEZ PRAWDZIWĄ KLIENTKĘ ' .

 • MO
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie rozumiem jak można komuś wystawić negatywny komentarz bo zastało się zamknięty zakład. Jak można wtedy ocenić jakość zabiegu skoro taki nie miał miejsca?
  Pani Ewa przeniosła swoją działalność w nowe miejsce. Jest zawsze bardzo uprzejma wobec klientów. Paznokcie wyglądają bardzo ładnie a spędzony u Pani Ewy czas jest zawsze umilany rozmową. Zdecydowanie polecam!

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem klientką Pani Ewy już przeszło dwa lata!
  Panią Ewę uwielbiam za to całokształt!
  Ktoś to pisze te bzdury- NIECH SIĘ PÓKNIE W GŁOWE!!!
  Bo widocznie nigdy nie był u Pani Ewy!!!
  Jestem świadomą rynku kobietą i zmieniałam już kosmetyczki- ale Pani Ewa nie dała mi jeszcze powodu do tego, fakt że podpisuję sie prawdziwym imieniem świadczy tylko o że jestem zadowolona klientką i nie wstydzę się napisać prawdy by obronić Panią Ewę!
  Uważam że dostępność terminu pokazuję jaką kosmetyczką jest Pani Ewa!
  Ja zawsze rezerwuję terminy z góry na min 3 msc!!!
  To jest prawdziwa opinia klientki - nie właścicielki, nie koleżanki, nie konkurencji, ale klientki!!!

 • SZ
  1.0
  niezweryfikowany

  Dzisiaj chciałam sprawdzić czy można zapisać się na wizytę i chyba coś się stało niedobrego bo zakład jest zamknięty. Czytając opinie chyba już wiem dlaczego - całe moje szczęście że było zamknięte

 • MA
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie ładnie oj nie ładnie ! ! ! !
  Miało być szybko, tanio i solidnie, a wyszło... ??? Wyszło jak zawsze po trzech dniach nie poznaję własnych dłoni a paznokci tym bardziej - NIE POLECAM USŁUG TEJ OSOBY ! ! !

 • GP
  1.0
  niezweryfikowany

  Szukałam i szukałam dobrej Pani od manicure. Przeglądam forum i widzę, że na każdym kroku same AUTOREKLAMY :| Chyba się nie doszukam dobrego salonu. Polecona została mi Pani Ewa Mała Galeria Urody przez "PRAWDZIWE KLIENTKI" JEDNA WIELKA KATASTROFA. Konkurencja ul. Kazimierza Wielkiego DJB taniej i profesjonalniej.

 • CE
  1.0
  niezweryfikowany

  Witajcie Kobietki
  Byłam pytać o termin w tym salonie i zostałam potraktowana z buta przez babeczkę od paznokci :( dlatego zawinęłam się i poszłam do konkurencji. Polecam paznokcie w salonie "DJB" na Kazimierza Wielkiego

 • KA
  1.0
  niezweryfikowany

  Drogie Panie, Paznokcie to wizytówka kobiety. Moje paznokcie po wizycie u tej "manicurzystki" są w kiepskim stanie. Czytając poniższe komentarze nie jestem odosobnionym przypadkiem na ty forum. Pozytywne jest jedynie to , iż zmieniłam na inną Panią.Polecam Salon "Perła" ul.Kazimierza Wielkiego.

 • NA
  4.0
  niezweryfikowany

  Ja również chodzę do Pani Ewy od kilku już lat i ciężko mi uwierzyć w to co widzę...Myślę, że ktoś ewidentnie robi jej na złość, może jakaś konkurencja, ale w bardzo prostackim stylu. Wszystkie komentarze pisane w ciągu jednego dnia w małych odstępach czasowych-dziwne. Z resztą jest IP i można je bardzo szybko ustalić...Pani Ewa jest bardzo profesjonalna w tym co robi, za przystępną cenę w dodatku, polecam wszystkim wymagającym klientkom, bo sama do takich należę. Jeszcze raz polecam

 • WR
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam…
  Ja do pań niżej podpisanych (mniemam iż pisze to jedna i ta sama osoba). Debil by się nawet domyślił, styl pani pisania i słownictwo pozostawiają wiele do życzenia.
  Nie wiem, co Pani w życiu nie wyszło, ale to już Pani problem... mnie mało to interesuję... Powiadamiam tylko i takie szykanowanie i robienie złej opinii jest karalne (są na to odpowiednie paragrafy) i z tego, co wiem Pani Ewa już się tym zajęła i zgłosiła odpowiednim służbom.
  Co do Pani Ewy to miła, sympatyczna, solidna i uczciwa kobieta… pazurki robi świetnie i nie widać, że są sztuczne... a, że troszkę trzeba czekać na termin (ok. tygodnia, czasem więcej to samo przez siebie tylko mówi, że jest ŚWIETNA w tym, co robi i widać, że to kocha.
  Pozdrawiam.
  Pani niżej tylko pogratulować kultury osobistej, która jest widać na zerowym poziomie...

 • IT
  5.0
  niezweryfikowany

  Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności nagle wszystkie klientki w tym samym czasie zaczęły wystawiać negatywne komentarze jeden po drugim!!! Ja też jestem klientkom Pani Ewy i to od kilku lat i żadna z sytuacji w/w nigdy nie miała miejsca!! Zawsze profesjonalizm i miła obsługa!!! POLECAM wszystkim takich manikiurzystek jest mało!

 • OL
  1.0
  niezweryfikowany

  Koszmarna obsługa tej kobiety mało tego cały czas gadała przez telefon z jakimś kochasiem co przyprawiało mnie o mdłości ! ! !
  Ostatni raz tam byłam i nie polecam nikomu takiej usługi - pseudo usługi ! ! !
  Brak poszanowania dla klientki takich jak ona jest na pęczki w całym Krakowie

 • SK
  2.0
  niezweryfikowany

  Niestety ja jestem również stałym klientem.Kwota za usługę jest przystępna ale to efekt MIERNY!!.Cena jest równoznaczna z usługą. Terminy ma od reki wiec jak sadzę ta Pani nie jest rozchwytywana. Atmosfera dla mnie jest mniej istotna liczy się fachowa usługa. Proszę o informacje czy znają Panie jakąś dobrą manicurzystkę w tej okolicy,którą mogą Panie polecić.

 • KR
  4.0
  niezweryfikowany

  Nie wiem o co tu chodzi,ale paznokcie robi mi Pani Ewa Kurczab(508128038) od 5ciu czy nawet 6ciu lat.Byłam Jej klientką jeszcze w poprzednim miejscu.Chodzi do Niej masa moich znajomych,które poprosiły mnie o kontakt ponieważ myślały ,że mam własne paznokcie ,a nie tipsy.To chyba o czymś świadczy.Coś mi się zdaje,że osoba(a chyba jest to jedna i ta sama)wypisująca bzdury o Pani Ewie nie załapała się natychmiast na pazurki,bo do Pani Ewy trzeba poczekać na termin.

 • ZA
  1.0
  niezweryfikowany

  Nie wiem gdzie Pani do niej chodzi ale ja wczoraj byłam umówiona na przedłużanie paznokci i byłam świadkiem jak nie zadowolona klientka wyraziła swoją opinię razem z zaświadczeniem lekarskim że została zarażona grzybicą paznokci u rąk ! ! ! ! ! ! ! No i co?!?!?!?!? Nie polecam

 • ES
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie wiem u jakiej Pani Kurczab były poprzednie Panie wpisujące komentarze. Natomiast ja jestem jej klientką od trzech lat i nigdy nie wyszłam niezadowolona. Odnoszę wręcz wrażenie że to jakaś zmowa, bo do Pani Ewy ciężko jest się umówić "na już" gdyż jej kalendarz pęka w szwach. Paznokcie są bardzo ładne, nie wyglądają sztucznie i dobrze się trzymają.

 • NI
  1.0
  niezweryfikowany

  Bardzo rozczarowana jestem wizytą u Pani Ewy Kurczab |(tel. 508128038) bardzo kiepskie produkty na których pracuje i trwałość pozostawia wiele do życzenia. Straszna pepla dowiedziałam się wszystkiego o jej klientkach: sporach rodzinnych, rozwodach, zdradach, która ile zarabia. Nie wyobrażam sobie że wiadomości takie przekazuje dalej innym osobą. BRAK PROFESJONALIZMU brzydzę się takimi Paniami bleeeee...

 • AJ
  1.0
  niezweryfikowany

  Dziewczyny uciekajcie od Pani Ewy Kurczab please ! ! ! ! Już pisze co jest. Byłam Jakiś miesiąc temu na pazurach i co się okazało złapałam jakiegoś syfa strasznego lekarz powiedział że to grzybica ! ! ! ! Teraz mam paznokcie w prawej ręce jak jakiś potwór jak ja mam teraz się pokazać w biurze ! ! ! ! ! Uważajcie na nią jej tel to: 508128038

 • KZ
  1.0
  niezweryfikowany

  EWA KURCZAB tel. 508-128-038 Fuszera jedna wielka paznokcie posypały mi się już po 2 dniach, poszłam z reklamacją i żeby ewentualnie naprawiła to co spaprała. W odpowiedzi usłyszałam że nie ma czasu, w ogóle to po co przyszłam, ona i tak mi nie poprawi mam spadać. Tak się nie traktuje klientki która płaci za usługę ! ! ! ! Omijajcie te babe EWA KURCZAB tel. 508-128-038

 • LI
  1.0
  niezweryfikowany

  Ewa Kurczab - NIE POLECAM USŁUG TEJ PANI straszna obsługa paznokcie po przedłużaniu leczyłam trzy miesiące spaprała mi całą płytkę paznokciową ! ! ! ! Same szkody ból i cierpienie lekarz kosztował więcej – DRAMAT