Makijaż Warszawa

Her Eyes Studio

Her Eyes Studio

Makijaż

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa

Stylizacja brwi u Martyny SUPER jak zawsze :) Pełen profesjonalizm. Laminowanie robiłam trzeci raz i tym razem też jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku gdzie mam proste rzęsy i na codzień nie tuszuje rzęs efekt utrzymuje się przez dwa do nawet dwóch i pół miesiąca. Bardzo polecam :)

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Makijaż

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

W tym salonie byłem już czwarty raz i jak zawsze - super. Przesympatyczna i wykwalifikowana obsługa, wyjątkowa atmosfera, jakość usług na najwyższym poziomie, wszelkie wygody dla klientów, nawet możliwość wypicia kawy czy herbaty - jest to najprawdopodobniej najlepszy salon fryzjerski w stolicy.

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Makijaż

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa

Cena nieadekwatna do jakości usługi. Rzęsy maksymalnie podkrecone(skręt D) gdzie wyraźnie prosiłam o C lub B. Mała objętość(2-3D), dwie prośby pod koniec zabiegu o dokładne wyklejenie kącików zewnętrznych. Czas wykonania-3,5h. Śmiech na sali, nie polecam.

NEWLOOK's Institute

NEWLOOK's Institute

Makijaż

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa

Świetna obsługa. Indywidualne podejście do klient. Profesjonalny zabieg. Bezbolesny. Bałam się strasznie, ale spokój ducha ogarnął mnie już po pierwszych 5 minutach.

Makijaż Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł