Makijaż sylwestrowy Marki

Klinika EDITH MEDICA
Zyskaj
zniżkę płacąc

Klinika EDITH MEDICA

Makijaż

Opolska 25 m.2, 05-270 Marki

Konsultacja przeszła moja oczekiwania. Pani Edyta dokładnie opowiedziała mi przebieg zabiegu makijażu permanentnego, odpowiedziała na wszytskie moje (głupie) pytania, a w dodatku wyrysowała brwi tak abym wróciła do domku i zastanowiła się, czy to jest to!

Sprzedaż bonów
Zaczarowane spojrzenie Angelika Czerwińska

Zaczarowane spojrzenie Angelika Czerwińska

Makijaż

Promienna 15a , 05-270 Marki
5.0

Nazywam się Angelika Czerwińska i od niedawna prowadzę salon "Zaczarowane spojrzenie". Oferuję profesjonalne usługi z zakresu stylizacji rzęs i brwi. W moim salonie możesz poczuć się jak u siebie, gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że szkoliłam się u najlepszych ins

Salony z tej samej miejscowości

Art of Beauty
Zyskaj
zniżkę płacąc

Art of Beauty

Inne

Marecka, 30b, 05-220 Zielonka
4.9
Bezpieczny salon

Zobaczyłam, jak ładnie Pani Aneta zrobiła rzęsy moim koleżankom i też się zdecydowałam. Pierwszy raz mam zrobione rzęsy i bardzo mi się podobają. Właściwie z każdym dniem bardziej 🙂 Polecam!

Sprzedaż bonów
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
WOW Kosmetyka Fryzjerstwo Solarium

WOW Kosmetyka Fryzjerstwo Solarium

Paznokcie

Zielonka, ul. Marecka 36, 05-220 Zielonka
0.0
Brak opinii

Salon WOW Kosmetologia Fryzjerstwo Solarium to wyjątkowe miejsce znajdujące się w Zielonce. Wygodne i komfortowe wnętrze, pyszna kawa, przyjazna atmosfera i starannie wyselekcjonowana oferta zabiegowa sprawiają, że wizyta w naszym salonie jest czystą przyjemnością. Zatrudniamy wyłącznie dy

Salony bez rezerwacji online

Makijaż sylwestrowy Marki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł