Przejdź do głównej zawartości

Makijaż studniówkowy Łódź

Płatności online
Bezpieczny salon
Alfabet Piekna - zarezerwuj wizytę

Alfabet Piekna

Makijaż

Łagiewnicka 178a, 91-487 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pierwszy raz byłam na takim zabiegu, ale nie ostatni. Pani Agnieszka wyjaśniła mi dokładnie na czym będzie polegał zabieg, więc byłam spokojna. Buzia po zabiegu rozjaśniona, a klientka zadowolona ;)

Płatności online
NowBrow Wigury 9 - zarezerwuj wizytę

NowBrow Wigury 9

Makijaż

Inż. Pilota Wigury 9, 90-302 Łódź
4.93
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona, że tamtego dnia powierzyłam swój makijaż pani Ricie. Przede wszystkim wizażystka zadawała mi precyzyje pytania dotyczące moich oczekiwań oraz słuchała moich próśb. W efekcie wyszłam z salonu z pięknym makijażem pasujacym do mnie, który utrzymał się przez resztę dnia oraz całą noc. Gorąco polecam makijaż u pani Rity!

Salon odNOWA - zarezerwuj wizytę

Salon odNOWA

Makijaż

Piotrkowska 133, 90-434 Łódź
4.96

Na manicure przychodziłam kiedyś do Klaudii, teraz w końcu pojawiła się wspaniała osoba - Olga - która skradła moje serce. Jej profesjonalizm mnie oczarował. Manicure za każdym razem jest zachwycający! Nie wiem jak ma na imię Dziewczyna, która robiła mi hennę brwi, ale także jestem zachwycona. Pozdrawiam cały zespół i do zobaczenia wkrótce!

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Lniana27 - zarezerwuj wizytę

KLIMCZAK /hair designers/ ul.Lniana27

Makijaż

Lniana 27, 91-158 Łódź
4.95

Polecam Panią Anie W., kolor wyszedł super i przewyższył moje oczekiwania, nikt wcześniej nie zrobił na moich włosach takiego chłodnego tonu wiec sama byłam zaskoczona ze jednak jest to u mnie możliwe :) polecam serdecznie :)