Przejdź do głównej zawartości

Makijaż ślubny Poznań

Bezpieczny salon
Open Hair-Studio - zarezerwuj wizytę

Open Hair-Studio

Makijaż

Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
4.98
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Karolina zaskoczyła mnie efektem makijażu ślubnego jaki wykonała. Uczesanie również spełniło moje oczekiwania - czułam się w nim dość swobodnie. Wszystko się udało mimo braku próbnego makijażu i fryzury. Czułam się piękna ;) Atmosfera w salonie była bardzo miła.

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Urody Bellevue - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Bellevue

Makijaż

Maszynowa 1, 61-483 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Bardzo przyjemne studio. Klient ma poczucie, że trafił w ręce profesjonalistów. Pani Irenka z zainteresowaniem słuchała moich próśb co do fryzury, a podczas cięcia wielokrotnie upewniała się czy napewno jest tak chciałam-to się ceni. Jestem bardzo zadowolona, napewno pojawię się jeszcze nie raz 😊

Płatności online
Bezpieczny salon
YASUMI SPA Poznań Libelta - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA Poznań Libelta

Makijaż

Libelta 14, 61-706 Poznań
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jestem klientką salonu od kilku lat. Polecam salon w 100% oraz przesympatyczną Panią Martynę, której dziękuję za troskę podczas zabiegów. Pozdrawiam serdecznie ;).

Szukasz makijażystki ślubnej w Poznaniu?

Kobieta przygotowująca się do dnia Ślubu podjąć musi wiele trudnych decyzji, od których wiele może zależeć. Tak jest właśnie w kwestii wyboru makijażystki ślubnej z Poznania, która sprawić ma, aby Panna Młoda wyskonała zjawiskowo. Jeśli i Ty trafiłaś tutaj licząc na poziom w odnalezieniu dobrej makijażystki ślubnej, to możesz być spokojna. Lepiej trafić nie mogłaś. To właśnie dzięki portalowi Moment.pl poznasz najpopularniejsze i najbardziej cenione makijażystki, dowiesz się, w jakich cenach świadczą swoje usługi, a także zyskasz możliwość sprawnego umówienia się na makiajż próbny czy też ślubny. Przejdźmy zatem to rzeczy!

Gdzie umówić się na makijaż ślubny?

Jak już z pewnością zdążyłaś zauważyć w naszym serwisie odnaleźć można szeroką listę salonów zatrudniających makijażystki ślubne. Jedną z bardzo cenionych funkcjo naszego portalu jest to, że tworzy on swoisty ranking makijażystek ślubnych z Krakowa z dojazdei tych obsługujących w salonach. Ranking ten jest niezwykle wiarygodny z uwagi na to, że tworzą go użytkowniczki naszego serwisu, które najpierw za jego pośrednictwem umówiły się na wizytę w danym salonie, a następnie wystawiły ocenę makijażystce, która je obsługiwała. Jesteśmy przekonani, że ranking ten pomoże również Tobie w umówieniu się na makijaż ślubny. Poświęć chwilę czasu, a z pewnością odnajdziesz tu kosmetyczkę, której zechcesz zaufać w tym wyjątkowym dla siebie dniu!

Zarezerwuj termin na makijaż ślubny w Poznaniu z dojazdem

Mamy nadzieję, że udało Ci się już wybrać kosmetyczkę, do której chciałabyś umówić się na makijaż ślubny. Jeśli już to wiesz, to śmiało możesz zarezerwować termin u makijażystki korzystając z naszego serwisu internetowego. Wystarczy założyć konto w serwisie Moment.pl i zalogować się na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej, aby móc szybko umówić się nie tylko na makijaż ślubny w Poznaniu, ale też makijaż próbny. Skorzystaj z tej opcji i pozbądź się przynajmniej jednego strestującego kłopotu w tym wyjątkowym dla siebie dniu!