Przejdź do głównej zawartości

Makijaż ślubny Kraków

Płatności online
Bezpieczny salon
Mommys Home - zarezerwuj wizytę

Mommys Home

Depilacja

Dworska 10/1, 30-314 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

To była moja pierwsza wizyta w tym salonie i napewno nie ostatnia. Widać, że Pani Ewelina jest profesjonalistką, która potrafi zadbać o brwi klientki. Zabieg został wykonany w miłej atmosferze, a jego rezultat przerósł moje oczekiwania w pozytywny sposób. Również zostały udzielone mi rady jak codziennie dbać o brwi aby były w lepszej kondycji.

Bezpieczny salon
BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Inne

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Keratynowe prostowanie u pani Agnieszki jak zwykle super. Podobnie jak manicure hybrydowy u pani Simony. W dodatku odkąd robię manicure w Bunique skończyły się problemy ze strzępiącymi się skórkami. Polecam obie panie i salon bardzo gorąco.

Bezpieczny salon
Studio 3/3 - zarezerwuj wizytę

Studio 3/3

Fryzjer

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
Bezpieczny salon

Pani Kasia jest najlepsza fryzjerka dziecięca, ma tak niesamowite podejście, nawet dzieci które zapłakane wchodzą do fryzjera wychodzą stamtąd z uśmiechem na ustach. Dziwie się ze wszyscy rodzice z całego Krakowa nie przyjeżdzają tutaj strzyc swoich dzieci

Gdzie zrobić makijaż ślubny w Krakowie?

Szukasz salonu oferującego profesjonalny makijaż ślubny w Krakowie? Chcesz mieć pewność, że w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu zadba o Ciebie doświadczona makijażystka korzystająca z kosmetyków o najwyższej jakości? Marzysz o tym, aby Twój makijaż był idealnie dopasowany do Ciebie i Twojej sukni ślubnej? Chcesz poznać opinie, jakie makijażystkom ślubnym z Krakowa wystawiają klientki, które miały okazję korzystać z ich usług? Informacje na te tematy odnajdziesz zapoznając się serwisem internetowym Moment.pl!

Postaw na sprawdzoną makijażystkę

Jeśli poświęcisz chwilę na zapoznanie się z serwisem Moment.pl, to zwrócisz uwagę, że jest on prawdziwą skarbnicą wiedzy odnośnie salonów oferujących makijaż ślubny w Krakowie z dojazdem i w salonie. Znajdziesz tutaj raking najlepszych makijażystek, zyskasz możliwość zapisu na makijaż próbny lub ślubny, dowiesz się, jakie opinie o makijażystkach mają klientki, które w ostatnim czasie korzystały z ich usług, sprawdzisz ceny z makijać. Portal Moment.pl to morze możliwości, które przybliżą Cię do uczynienia dnia Twojego Ślubu jeszcze bardziej wyjątkowym. Skorzystaj z funkcjonalności serwisu, a będziesz spokojan o to, aby perfekcyjny makijaż sprawi, że w tym wyjątkowym dniu poczujesz się jeszcze lepiej!

Umów się na makijaż ślubny w Krakowie i z dojazdem

Jeśli wiesz już, gdzie chcesz wykonać makijaż próbny lub ślubny, to teraz chcemy zachęcić Cię do tego, abyś umówiła się na niego korzystając z funkcjonalności, jakie daje portal oraz aplikacja mobilna Moment.pl. Zakładając konto w naszym serwisie zyskasz możliwość składania szybkich i sprawnych rezerwacji wizyt u kosmetyczki z poziomu strony internetowej czy też właśnie aplikacji. Jest to niezwykle wygodne zwłaszcza dla kobiet zmagających się z trudami związanymi z organizacją Ślubu i Wesela. Jeśli poszukujesz sposobu na to, jak pozbyć się dodatkowych komplikacji związanych z umawianiem się na makijaż, to skorzystaj z naszego rozwiązania i umów się na makijaż ślubny w Krakowie przez internet!