Makijaż ślubny Kraków

Studio 3/3

Studio 3/3

Makijaż

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
Bezpieczny salon

Bardzo polecam usługi makijażu wizytowego w tym salonie, przyjemna atmosfera i obsługa. Makijażystka posiada szeroką wiedzę w swojej dziedzinie i chętnie się z Nią dzieli, Jej profesjonalizm widać w podejściu do klienta i w makijażu, który wytrzymał ze mną cała noc!! gorąco polecam!!

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Makijaż

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona i chciałabym bardzo podziękować Pani Natalii - profesjonalna, niezwykle dokładna, dbająca o jakość i szczegóły oraz komfort klientki. A do tego miła i uśmiechnięta. Rewelacyjnie wykonany manicure i pedicure hybrydowy oraz lifting rzęs. Cieszę się, ze trafiłam do Bunique i do Pani Natalii - wrócę. Dziękuję.

Akademia Estetyki
Zyskaj
zniżkę płacąc

Akademia Estetyki

Makijaż

Odrzańska 13, 30-408 Kraków-Podgórze
Bezpieczny salon

Subtelny makijaż w wykonaniu Pani Patrycji! Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej Akademię Estetyki i osoby w niej pracujące, nie tylko pod kątem makijażu, ale także przygotowania skóry przed ważnym wydarzeniem !

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Makijaż ślubny Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Gdzie zrobić makijaż ślubny w Krakowie?

Szukasz salonu oferującego profesjonalny makijaż ślubny w Krakowie? Chcesz mieć pewność, że w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu zadba o Ciebie doświadczona makijażystka korzystająca z kosmetyków o najwyższej jakości? Marzysz o tym, aby Twój makijaż był idealnie dopasowany do Ciebie i Twojej sukni ślubnej? Chcesz poznać opinie, jakie makijażystkom ślubnym z Krakowa wystawiają klientki, które miały okazję korzystać z ich usług? Informacje na te tematy odnajdziesz zapoznając się serwisem internetowym Moment.pl!

Postaw na sprawdzoną makijażystkę

Jeśli poświęcisz chwilę na zapoznanie się z serwisem Moment.pl, to zwrócisz uwagę, że jest on prawdziwą skarbnicą wiedzy odnośnie salonów oferujących makijaż ślubny w Krakowie z dojazdem i w salonie. Znajdziesz tutaj raking najlepszych makijażystek, zyskasz możliwość zapisu na makijaż próbny lub ślubny, dowiesz się, jakie opinie o makijażystkach mają klientki, które w ostatnim czasie korzystały z ich usług, sprawdzisz ceny z makijać. Portal Moment.pl to morze możliwości, które przybliżą Cię do uczynienia dnia Twojego Ślubu jeszcze bardziej wyjątkowym. Skorzystaj z funkcjonalności serwisu, a będziesz spokojan o to, aby perfekcyjny makijaż sprawi, że w tym wyjątkowym dniu poczujesz się jeszcze lepiej!

Umów się na makijaż ślubny w Krakowie i z dojazdem

Jeśli wiesz już, gdzie chcesz wykonać makijaż próbny lub ślubny, to teraz chcemy zachęcić Cię do tego, abyś umówiła się na niego korzystając z funkcjonalności, jakie daje portal oraz aplikacja mobilna Moment.pl. Zakładając konto w naszym serwisie zyskasz możliwość składania szybkich i sprawnych rezerwacji wizyt u kosmetyczki z poziomu strony internetowej czy też właśnie aplikacji. Jest to niezwykle wygodne zwłaszcza dla kobiet zmagających się z trudami związanymi z organizacją Ślubu i Wesela. Jeśli poszukujesz sposobu na to, jak pozbyć się dodatkowych komplikacji związanych z umawianiem się na makijaż, to skorzystaj z naszego rozwiązania i umów się na makijaż ślubny w Krakowie przez internet!