Makijaż próbny Łódź

578 wyników

M&Jbeautystudio

Makijaż

Nowa 6/12, 90-031 Łódź
5.0
70 opinii

W M&J beautystudio byłam pierwszy raz, ale już wiem, że na pewno będą kolejna wizyty. Pani Marina Poliak zajęła się mną profesjonalnie, odpowiadała na każde pytanie i doradzała. Zabieg Brow Spa jest bardzo odprężający i sprawia, że nitkowanie jest mniej bolesne. Atmosfera bardzo sympatyczna! Polecam :)

Elitte

Makijaż

Ul.Opolczyka 15, 92-417 Łódź
0.0
Brak opinii

ODKRYWAMY URODĘ. TWORZYMY PIĘKNO. DAJEMY PEWNOŚĆ SIEBIE. To nie tylko piękne słowa. To poparte wieloletnim doświadczeniem umiejętności prawidłowego doboru terapii do potrzeb skóry. To umiejętności rozwiązywania różnych problemów z niedoskonałościami urody i poprawy kondycji skóry twarz

Salony z podobnych kategorii

Laser DeLux / Łódź

Makijaż

Piotrkowska 224/226, 90-360 Łódź
5.0
1241 opinii

Pani Kasia -sympatyczna kobieta. Wszystko wytłumaczyła. Można zadawać pytania. W czasie zabiegu, gdzie należy prawie dwie godziny leżeć przykryła ciepłym kocykiem abym nie zmarzła :) Mam teraz piękne kreski na powiekach.

Salon Kosmetyczny Beata-permanent

Makijaż

Elsnera 11/19 lokal 8, 92-504 Łódź
5.0
430 opinii

Pełen profesjonalizm. Pomimo tego że było tyle kłucia praktycznie nie ma śladu. Wszystko profesjonalnie wytłumaczone przed przystąpieniem do zabiegu . I oczywiście buzia już wygląda dużo lepiej...nie mogę się doczekać finalnego efektu. Gorąco polecam!

Makijaż próbny Łódź 578 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł