Przejdź do głównej zawartości

Makijaż próbny Chełm

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Punkt G - zarezerwuj wizytę

Punkt G

Fryzjer

Jadwigi Młodowskiej 5A, 22-100 Chełm
Bezpieczny salon

Nietuzinkowe, niebanalne miejsce z doskonałą atmosferą i profesjonalnym zespołem. Krzysztof w 100% odzwierciedlił moje oczekiwania, ostrzygł moje włosy doskonale i sprawnie, jednocześnie zwracając uwagę na ich kondycję oraz potrzeby pielęgnacyjne. Salon na europejskim poziomie w sercu Chełma! Polecam.

Jadeit - zarezerwuj wizytę

Jadeit

Fryzjer

Lwowska 14A/4, 22-100 Chełm
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z usługi strzyżenia. Ścinałam włosy ze średniodługich na boba i wyszło rewelacyjnie. Pełna profeska. Wizyta odbyła się o czasie, obsługa przesympatyczna. Polecam wszystkim ten salon.

Salon fryzjerski "A.Fryga" - zarezerwuj wizytę

Salon fryzjerski "A.Fryga"

Fryzjer

pl.Kupiecki 6, 22-100 Chełm
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Aleksandra jest niewątpliwie świetną profesjonalistką w swoim zawodzie. W salonie oprócz miłej atmosfery i doskonałej usługi fryzierskiej można liczyć na cenne rady w zakresie pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Wykonuje się tu wiele zabiegów pielęgnacyjnych niedostępnych w typowych salonach fryzierskich.

New Look Anna Omańska  - zarezerwuj wizytę

New Look Anna Omańska

Fryzjer

krzywa 32/3, 22-100 Chełm
4.88
Bezpieczny salon
Sprzedaż produktów

Jak zawsze Pani Ania spełnia moje oczekiwania. To nie pierwsza-i mam nadzieję nie ostatnia wizyta w tym salonie. Pełen profesjonalizm,fachowe doradztwo i sympatyczna obsługa dają gwarancję zadowolenia.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Salon fryzjerski Katarzyna Kita - zarezerwuj wizytę

Salon fryzjerski Katarzyna Kita

Fryzjer

Lubelska 18, 22-100 Chełm
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Salon fryzjerski Katarzyna Kita rozpoczął swoją działalność w 2004r. w Chełmie przy ul. Lubelskiej 18 i od tamtej pory nieprzerwalnie w tym samym miejscu działa z myślą o kompleksowej obsłudze klientów. Jesteśmy zespołem fryzjerów, którzy połączyli pasję, wyobraźnię, a także prawdziwe, r

Salony bez rezerwacji online