Przejdź do głównej zawartości

Makijaż permanentny Szczecin

Bezpieczny salon
Szmulki Draże Tatuaże - zarezerwuj wizytę

Szmulki Draże Tatuaże

Makijaż

Księcia Bogusława X 8 lok. 6, 70-440 Szczecin
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Bardzo miła i profesjonalna obsługa, nie spodziewałam się, że Julia tak fajnie rozładuję napięcie i stres, który mi towarzyszył. Sam zabieg bolał, choć spodziewałam się czegoś gorszego, Julia cały czas dbała o to abym czuła się komfortowo, a zabieg był w miarę możliwości przyjemny.

Płatności online
Bezpieczny salon
AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska - zarezerwuj wizytę

AESTHETIC Justyna Grondke-Trąbska

Makijaż

Ul. Panieńska 46/3, 70-535 Szczecin
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Byłam u trzech Pań wcześniej na rysunku i z powodu znacznej asymetrii twarzy :) nikt nie podołał wyzwaniu aby brwi były do siebie podobne, nie mówię, iż miały być identyczne. Dopiero Pani Justyna nadała mojej twarzy nowy wygląd całkowicie poprawny :). Bardzo dziękuje.....

Atelier Zdrowia i Urody Magda Skowrońska - zarezerwuj wizytę

Atelier Zdrowia i Urody Magda Skowrońska

Makijaż

Łukasińskiego 41s/3, 71-215 Szczecin
4.99
Rezerwacja przez Booksy

Rewelacja!!! Pani Kamila fachowa,rzeczowa,konkretna do tego bardzo miła i subtelna. Gabinet czysty,elegancki,pachnacy...polecam każdemu!!! Ja wracam już w piątek w to cudowne miejsce 😊

Płatności online
Bezpieczny salon
Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska - zarezerwuj wizytę

Vessna gabinet kosmetyczny Paulina Ostrowska

Makijaż

5 Lipca 36 a / u2, 70-375 Szczecin
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż produktów

Miła atmosfera, zawsze z uśmiechem byłam witana. Profesjonalne podejście do każdego skórnego problemu, wiedza dotycząca wykonywania zabiegów jest na bardzo wysokim poziomie. Wykonanie permanentnego brwi - wytłumaczone krok po kroku i zadowalającym efektem. Polecam każdemu !

Płatności online
Bezpieczny salon
OPIUM Kosmetologia Fizjoterapia  - zarezerwuj wizytę

OPIUM Kosmetologia Fizjoterapia

Makijaż

Rydla 29, 70-783 Szczecin
4.95
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Świetna, profesjonalna i miła obsługa. Pani Kamila zna się na swojej pracy, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wykonuje swoją pracę w bardzo rzetelny i jednocześnie serdeczny sposób. Gorąco polecam

Bezpieczny salon
Art Clinic Weronika Pesta - zarezerwuj wizytę

Art Clinic Weronika Pesta

Makijaż

Wczasów 23, 70-771 Szczecin
4.97
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Polecam z całego serca p.Weronikę, wszystkie usługi które wykonują sa na najwyższym poziomie.Tym razem skusilam się na powiększanie ust i jestem zachwycona.Jeszcze raz Dziekuje ❤️

Studio Kosmetyczne Kinga Kowalczyk - zarezerwuj wizytę

Studio Kosmetyczne Kinga Kowalczyk

Makijaż

Szymanowskiego 8/2, 71-415 Szczecin
Rezerwacja przez Booksy

Delicje dla cery wrazliwej, naczynkowej, alergicznej. Ale uwaga ta zimna, oczyszczajaca bryza nie dla tych co maja klopoty z zatokami. Namawiam. Czysta przyjemnosc i efekty widac od razu🙂

Leszczenko Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Leszczenko Beauty Clinic

Makijaż

Jacka Malczewskiego 35, 71-612 Szczecin
5.0
Rezerwacja przez Booksy

Wizyta profesjonalna, w bardzo miłej atmosferze. Nie spodziewałam się tak ładnego efektu. Brwi zaraz po zabiegu wyglądają świetnie. Bardzo polecam. Pani jest specjalistką. Będę wracać na inne zabiegi.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
CMC Klinika Urody - zarezerwuj wizytę

CMC Klinika Urody

Makijaż

Jagiellońska 77, 70-364 Szczecin
0.0
Brak opinii
Płatności online
Sprzedaż bonów

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Magia Urody - zarezerwuj wizytę

Magia Urody

Makijaż

Sebastiana Klonowica 36, 71-248 Szczecin
0.0
Brak opinii
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Ul.Romera 10 Hotel Jantar , Szczecin 71-246

Bezpieczny salon
Studio Urody Prestige - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Prestige

Makijaż

Brązowa 40, 70-781 Szczecin
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Nasze Studio Urody znajduje się na os. Bukowym w prawobrzeżnej części Szczecina. 🤩Polecamy się klientom z całego Szczecina i okolic! 🚌Studio jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z lewobrzeżną jak i prawobrzeżną częścią miasta (jesteśmy tuż przy pętli autobusowej). 🚗Samochodem

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

Makijaż permanentny to forma trwałego i bezpiecznego makijażu, który zdobywa coraz większą popularność. Metoda polega na wprowadzaniu do zewnętrznych warstw skóry hypoalergicznych barwników mineralnych lub barwników (pigmentów) nieorganicznych. Makijaż podkreśla naturalne rysy twarzy, ukrywa defekty urody oraz pozwala utrzymać doskonały wygląd w każdej sytuacji. Dopasowany do urody i wieku klientki sprawia, że kobieta zyskuje atrakcyjność i większą pewność siebie. W związku z tym salon kosmetyczny oferujący makijaż permanentny w Szczecinie przeprowadza dokładny wywiad z klientką, który ma na celu określić jej potrzeby, wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu oraz zaprezentować jej dokładnie cały proces. Podczas konsultacji wybierany jest również kształt oraz kolor dla wybranej części twarzy, który klienta może zaakceptować lub odrzucić. 

 Od czego zależy trwałość makijażu permanentnego w Szczecinie?

Trwałość makijażu permanentnego uzależniona jest od kilku czynników. Jednym z najważniejszych jest układ odpornościowy klientki oraz jej cechy indywidualne. Organizm klientki może różnie reagować na wprowadzony pigment. Trwałość makijażu zmniejszają także manipulacje mechaniczne oraz ekspozycja słoneczna, występujące krótko po zakończeniu zabiegu. Ciekawym zjawiskiem jest fakt, że u starszych klientek zabieg ma większą trwałość.

Dla kogo przeznaczony jest makijaż permanentny w Szczecinie?

Trwały makijaż to przede wszystkim wygodne rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które nie mają czasu na precyzyjny makijaż ust, brwi czy powiek. Decydując się na permanentną kreskę, wypełnienie konturu ust czy brwi, masz pewność, że zawsze wyglądasz dobrze: tuż po przebudzeniu, wyjściu z basenu, po intensywnym treningu lub ulewnym deszczu. Dzięki makijażowi można oszczędzić czas oraz pieniądze, które do tej pory wydawane były na liczne szminki i konturówki, podkreślające czerwień ust lub powiększające optycznie ich kształt. Grupę docelową zabiegu stanowią również panie, które cierpią z powodu niesymetrycznych ust lub defektów w postaci blizn czy przebarwień. Zabieg permanentnego makijażu brwi sprawdza się wśród kobiet z ubytkami włosków, a kreski permanentne oka u kobiet po chemioterapii lub z opadającą powieką. 

Na czym polega korekta makijażu permanentnego?

Decydując się na zabieg permanentny, warto zdawać sobie sprawę, że jednorazowe wprowadzenie pigmentu nie jest etapem ostatecznym procesu. Po zabiegu barwnik wydaje się ciemniejszy, ale już po kilku dniach wyraźnie blednie (nawet o 40-50%), dlatego konieczna jest korekta. Dodatkowe uzupełnianie pigmentu jest kwestią bardzo indywidualną i zależy od klientki, jednak konieczna jest wizyta u linergistki, która oceni efekty zabiegu i zaproponuje dalsze postępowanie. W trakcie gojenia ran nie tylko jaśnieje kolor, ale mogą się również pojawić delikatne deformacje kształtu na skutek naturalnych procesów gojenia albo niewystarczającej pielęgnacji ust po zabiegu. Efekt ostateczny utrzymuje się nawet kilka lat, jednak po upływie od 2- 4 lat może się okazać, że konieczna jest kolejna korekta uzupełniająca barwnik lub kształt.

Makijaż permanentny w Szczecinie - rodzaje

Makijaż permanentny do doskonały sposób na pozyskanie trwałego, estetycznego makijażu i podkreślenie naturalnych atutów. Posiadanie go przynosi wiele korzyści i oszczędności czasu, dlatego wiele kobiet, w różnym wieku, decyduje się na jego wykonanie. Salony kosmetyczne oferują kilka podstawowych obszarów, gdzie wykonują makijaż permanentny, czyli:

- makijaż ust (powiększenie ust, nadanie kształtu, wypełnienie czerwienie wargowej pigmentem),

- makijaż brwi (nadanie kształtu i koloru, cieniowanie),

- kreska górna lub dolna.

Jak umówić się na makijaż permanentny w Szczecinie?

Współczesna technologia oferuje wygodne formy komunikacji. Dzięki aplikacji moment.pl możesz szybko i wygodnie umówić się na makijaż permanentny w wybranej dzielnicy Szczecina. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, zaznaczysz miasto oraz usługę, a następnie wolny termin. W aplikacji sprawdzisz też ceny zabiegów oraz opinie innych klientów.