Makijaż permanentny Myślenice

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Holistic Day Spa

Holistic Day Spa

Makijaż

Pardyaka 6, 32-400 Myślenice

SPA z myślą o Tobie. Masaż, depilacja pastą cukrową, manicure/pedicure, kosmetyka twarzy i ciała oraz nieinwazyjne modelowanie ciała, to wszystko w jednym miejscu w Myślenicach.

Salony z tej samej miejscowości

Babski Świat - stylizacja paznokci Karolina Kaczor

Babski Świat - stylizacja paznokci Karolina Kaczor

Paznokcie

Żwirki i Wigury 10, 33-400 Myślenice

Bardzo dobra obsługa, wysoka jakość samej usługi pod względem dużej dokładności jak i precyzyjności w wykonaniu (hybrydy). Poza tym sama pani Beata- mila, nie narzucająca się w kontakcie osoba, która zadbała na moją prośbę o zamianę terminu na wczesnejszy, wychodząc sama naprzeciw mojej potrzebie😊

Salony bez rezerwacji online

ARS VITA ZDROWIE I URODA  Marek Matejczyk

ARS VITA ZDROWIE I URODA Marek Matejczyk

Makijaż

ulica Orkana 9, 32-400 Myślenice
5.0
niezweryfikowany

ARS VITA ZDROWIE I URODA Marek Matejczyk znajduje się przy ulica Orkana 9 w Myślenicach. Obecnie operacje plastyczne nie są już czymś niedostępnym. Coraz więcej osób chce dzięki nim poprawiać swoją urodę i zdrowie. Dlatego nie musisz się martwić, że Ty również zaliczasz się do tego grona.

SOHO STUDIO URODY

SOHO STUDIO URODY

Makijaż

ul. gen. Henryka Dąbrowskiego, 32-400 Myślenice
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

SOHO STUDIO URODY znajduje się przy ul. gen. Henryka Dąbrowskiego w Myślenicach. Stworzenie klimatycznego wnętrza, odpowiedniego zespołu profesjonalistów oraz przeprowadzanie bezpiecznych i sprawdzonych zabiegów nie jest proste. Nam się to udało, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej

Makijaż permanentny Myślenice

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł