Przejdź do głównej zawartości

Makijaż permanentny - usta Warszawa

Usta w doskonałej formie niezależnie od pory dnia i nocy, a także podejmowanych aktywności. Idealny kontur i wyraźny kolor po spożyciu posiłku, wypiciu napoju czy wysiłku fizycznym? Precyzyjnie zaznaczone usta o nieskazitelnej barwie mogą być Twoim stałym atutem za sprawą makijażu permanentnego ust w Warszawie. Zapewnia on doskonały wygląd ust w każdych warunkach, niezależnie od sytuacji. Dzięki niemu zapomnisz do czego służy szminka i pomadka na dobrych, kilka lat, ponieważ mniej więcej przez tyle czasu utrzymuje się efekt. 

Czym jest makijaż permanentny ust w Warszawie?

Makijaż permanentny podkreśla naturalne piękno ust za sprawą wprowadzanego śródskórnie pigmentu, dopasowanego do Twojej urody. Usta zyskują idealny kontur, symetryczny kształt oraz intensywny kolor (jednolity lub cieniowany). Wszystko odbywa się w sterylnych, bezpiecznych warunkach. Aby umówić się na wizytę, wystarczy, że skorzystasz z aplikacji moment.pl, gdzie wybierzesz interesujący Cię salon i zaznaczysz termin wizyty. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość sprawdzenia ceny, jak i opinii o konkretnej usłudze. Wszystko to bez wychodzenia z domu, wygodnie z własnej kanapy lub fotela. W aplikacji znajdziesz także salon położony najbliżej miejsca Twojego zamieszkania.

Makijaż permanentny ust w Warszawie - przebieg 

Trwały makijaż ust wykonywany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia zakończonego sterylną igłą jednorazową. Sam zabieg przypomina trochę proces tatuowania, ale pigment wprowadzany jest płycej. Barwnik może być organiczny lub nieorganiczny, a jego kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego odcienia ust, ale najlepiej ciemniejszy nawet o 2-3 tony. Osiągnięty efekt przypomina ten uzyskany po nałożeniu szminki, z tym że utrzymuje się nawet przez 1,5 roku. Po samym zabiegu, po upływie około dwóch tygodni, konieczna jest korekta makijażu permanentnego ust, która wynika z naturalnego procesu wchłaniania barwnika oraz reakcji po gojeniu się ran.

U kogo warto wykonać makijaż permanentny ust?

Makijaż trwały ust może wykonać właściwie każdy, jeśli nie stwierdzono u niego poważnych przeciwwskazań medycznych. Aby je wykluczyć, salon kosmetyczny oferujący makijaż permanentny ust w Warszawie przeprowadza wywiad z klientką. Podczas takiego spotkania możesz być zapytana o przebyte choroby, uczulenia, weryfikowany jest również stan Twoich ust (przesuszenia, aktywna opryszczka). W dalszej kolejności prowadzone są rozmowy o kształcie ust, czy kolorze. Kto zatem powinien wykonać makijaż permanentny ust? Zabieg dedykowany jest przede wszystkim kobietom zapracowanym, które pragną oszczędzić czas na codziennym malowaniu ust. Sprawdza się również wśród osób aktywnie uprawiających sport, dzięki czemu usta zawsze pozostają w doskonałej kondycji. Szczególną grupę klientek stanowią panie ze słabym wzrokiem czy zmniejszoną stabilnością rąk, co utrudnia dokładny makijaż. Trwałe wypełnienie ust pigmentem jest także rozwiązaniem dla pań, które na skutek choroby lub wypadku doświadczyły deformacji warg albo nie mogą stosować kosmetyków ze względu na alergię. Makijaż pozwala również przywrócić symetrię ust, powiększyć je optycznie.

Makijaż permanentny ust - efekty

Wybierając salon kosmetyczny, wykonujący makijaż permanentny ust, pamiętaj, by korzystać z usług profesjonalistki. Linergistka, czyli kosmetyczka wykonująca tę usługę, nie tylko wykona perfekcyjny zabieg, ale również dokładnie wytłumaczy jego przebieg, rozwieje wszelkie wątpliwości, a także precyzyjnie określi zasady pielęgnacji po jego zakończeniu, które decydują o trwałości uzyskanych zmian. Makijaż permanentny ust sprawia, że usta wyglądają zdrowo i ładnie bez efektu sztuczności. To również dopasowany do urody kolor, jak i symetria. Utrzymujące się nawet ponad rok efekty są źródłem nie tylko wspaniałego, kobiecego wyglądu, ale również doskonałego samopoczucia. W wielu przypadkach atrakcyjne, zawsze idealne usta, stają się przyczyną lepszej samooceny i większej pewności siebie. Okazuje się zatem, że makijaż permanentny ma wpływ nie tylko na ciało, ale również subiektywne poczucie atrakcyjności.