Przejdź do głównej zawartości

Makijaż permanentny - brwi Zielona Góra

Płatności online
Bezpieczny salon
GLAM-SPOT - zarezerwuj wizytę

GLAM-SPOT

Makijaż

Generała Władysława Sikorskiego 32, 65-001 Zielona Góra
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam salon w 100 %. Profesjonalna wiedza, oraz obsługa. W takim salonie można spędzać całe dnie korzystając z różnych zabiegów upiększających - na pewno każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Salon nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. POLECAM.......

Bezpieczny salon
Permanent Make-up & Cosmetology Academy  - zarezerwuj wizytę

Permanent Make-up & Cosmetology Academy

Makijaż

Parkowa 2B, 65-391 Zielona Góra
4.94
Bezpieczny salon

Gorąco polecam. Pani Olga bardzo dokładna, perfekcyjna i delikatna. Bardzo profesjonalny dobór kolorytu. Przygotowała mnie i do zabiegu i po. Zabieg bez nieporządanych skutków ubocznych.

Make Me WOW - zarezerwuj wizytę

Make Me WOW

Makijaż

Adama Mickiewicza 12/3, 65053 Zielona Góra
5.0

Atmosfera super! Jestem zadowolona z przedłużonych paznokci. Moje dłonie wyglądają na zadbane - co sprawiło,że czuję się jak milion dolarów ;) Salon Pani Sandry polecam z czystym sumieniem. Zdecydowanie warto jej zaufać - zna się na rzeczy,a do tego jest miła i uśmiechnięta.

Salony z podobnych kategorii

Płatności online
LILO BEAUTY - Zielona Góra - zarezerwuj wizytę

LILO BEAUTY - Zielona Góra

Makijaż

Generała Józefa Sowińskiego 30A, 65-001 Zielona Góra
4.95
Płatności online

Wizyta bardzo rzeczowa, chodziło o doradztwo i ukierunkowanie na odbudowę naturalnych brwi. Wszystko zostało dobrze omówione, wyjaśnione. Czeka mnie długa droga, ale czuję, że trafiłam w odpowiednie miejsce ręce specjalisty !!! Kolejna wizyta za 3 tygodnie w celu oceny skutków zaleconej rekonstrukcji naturalnego włosa. Polecam !!!

Płatności online
Salon Fryzjerski Rerusso - zarezerwuj wizytę

Salon Fryzjerski Rerusso

Makijaż

Bolesława Chrobrego 33, 65-052 Zielona Góra
4.95
Płatności online
Sprzedaż bonów

Polecam! Wyszłam zadowolona z fryzurą jakiej oczekiwałam. Fryzjerka słuchała moich uwag, poza tym fryzura wytrzymała w idealnym stanie cały weselny wieczór i noc. Cena usługi również nie była zbyt wygórowana. Raz jeszcze POLECAM!

Płatności online
Salon Hermosa - zarezerwuj wizytę

Salon Hermosa

Makijaż

Józefa Ignacego Kraszewskiego 10, 65-449 Zielona Góra
4.95
Płatności online

Miałam bardzo zniszczone włosy rozjaśnianiem i to jeszcze źle zrobione. Po wizycie w tym salonie mogę ze 100% pewnością stwierdzić ze uratowano mi włosy. Praca lepsza niz sobie wyobrażałam, do tego miła i luźna atmosfera. Polecam z całego serca

Makijaż permanentny to wyjątkowa alternatywa tradycyjnego makijażu, która w zależności od indywidualnych czynników może utrzymać się od roku do nawet trzech lat. W czasie zabiegu wprowadzane są do zewnętrznej warstwy skóry naturalne pigmenty (barwniki), które są nietoksyczne i nie powodują alergii. Po początkowym okresie gojenia ran, rozjaśnieniu barwnika (na skutek procesów złuszczania naskórka), wykonywana jest korekta makijażu permanentnego brwi, która uzupełnia brakujący pigment oraz niweluje powstałe niedoskonałości. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniej tonacji barwnika, jak i konturu brwi. Z tego powodu przed właściwym wykonaniem makijażu permanentnego brwi w salonie z Zielonej Góry, linergistka rysuje wstępny ich kształt oraz dopasowuje najbardziej zbliżony do urody klientki kolor. 

Makijaż permanentny brwi - cieniowanie ombre

Metoda ombre to świeży trend w makijażu permanentnym brwi. Wykorzystując kilka odcieni pigmentu można uzyskać trójwymiarowy, jak najbadziej naturalny efekt. Nasycenie kolorów uzależnione jest od wieku oraz typu urody klientki.

Makijaż permanentny brwi - metoda cienia

Technika polega na wypełnieniu jednym pigmentem całej powierzchni łuku brwiowego. Efekt przypomina trochę nałożenie henny. Sprawdza się w przypadku pań, które poszukują wyraźnego podkreślenia oraz wzmocnienia linii brwi. To również idealne rozwiązanie dla pań, które w ogóle nie posiadają naturalnych brwi.

Makijaż permanentny brwi - metoda włoskowa

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową, znany również jako microblading, to metoda polegająca na stworzeniu takiego kształtu i koloru brwi, które odzwierciedlają ich naturalny wygląd. Dzięki temu brwi można optycznie zagęścić, ale technika wymaga ogromnej precyzji. Każda linia, jej grubość i kształt mają znaczenie w odwzorowaniu naturalnych kształtów. Cena tego zabiegu zawiera również koszt korekty, która wykonywana jest zwykle po upływie 3- 4 tygodni po zakończeniu wypełniania brwi. Efekt microbladingu utrzymuje się od roku do dwóch lat.

Makijaż permanentny brwi - metoda hybrydowa

Hybrydowy makijaż permanentny brwi łączy w sobie technikę włoskową oraz cieniowania, polecany jest szczególnie osobom, które z różnych powodów straciły naturalne brwi lub ich włoski są bardzo rzadkie. Zabieg obejmuje dwa etapy. Pierwszym jest wykonanie precyzyjnego rysunku brwi, który odpowiada naturalnym kształtom łuku brwiowego. Rysunek jest później szablonem podczas wypełnienia skóry pigmentem, co stanowi etap drugi. W czasie wypełniania rysunku tworzony jest cień, który daje efekt całkowitego wypełnienia. Dobę przed zabiegiem wykonuje się delikatne złuszczanie skóry, co pozwala osiągnąć pożądany efekt, a po jego zakończeniu- skórę należy intensywnie nawilżać, by zapobiec przesuszeniu i nieprawidłowemu gojeniu się ran. Nawilżanie trwa przez siedem kolejnych dni. Po zabiegu niewskazane są również pewne czynności, w tym: pływanie, zanurzanie brwi w wodzie, korzystanie z sauny, solarium czy pocieranie miejsca pozabiegowego. Po upływie około czterech tygodni, podobnie jak w przypadku pozostałych metod, odbywa się wizyta kontrolna, która ma na celu ocenić przebieg gojenia się ran oraz ogólne efekty zabiegu. Jeśli to konieczne, wykonuje się dodatkowe uzupełnienie pigmentu.

Makijaż permanentny brwi w Zielonej Górze - jak wybrać dobry salon?

Wykonywanie makijażu permanentnego brwi wiąże się z dużą odpowiedzialnością, ponieważ jego efekty utrzymują się przez kilka lat, a poprawki mogą być tylko nieznaczne. W związku z tym linergistka musi posiadać odpowiednie kompetencje i doświadczenie, które pozwalają przeprowadzić zabieg efektywnie i estetycznie. Jak wybrać salon kosmetyczny oferujący makijaż permanentny brwi w Zielonej Górze? Warto skorzystać z wygodnej aplikacji moment.pl, która gromadzi miejsce wykonujące tego typu usługę. Każdy salon posiada tam cennik, jak i ocenę klientów, którzy korzystali z konkretnych usług. Takie dane pozwalają wybrać odpowiedni dla siebie salon, a następnie wygodnie umówić termin wizyty, nie wychodząc z domu.