Makijaż permanentny - brwi Warszawa

3657 wyników

NEWLOOK's Institute

Makijaż permanentny

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1346 opinii

Makijaż zrobiony perfekcyjnie. Przesympatyczna osoba wykonująca zabieg. Wszystkie wątpliwości co do zabiegu były natychmiast wyjaśnianie. Osoba godna polecenia innym.

loveSKIN clinic

Makijaż permanentny

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
167 opinii

Makijaż permanentny brwi wykonany perfekcyjnie (wiem co mówię, bo to mój trzeci makijaż brwi w życiu). Linergistka - Pani Ula dokładnie wszystko wyjaśniła, opowiedziała co się może dziać przez kolejne dni i jak pielęgnować brwi, żeby efekt był idealny. Nigdy nie miałam tak pięknych brwi, a są jeszcze przed korektą :) Polecam z całego serca :)

MEA CLINIC

Makijaż permanentny

BURAKOWSKA 16 LU 2 oraz ul. Piaskowa 6 LU 2, 01-066 oraz 01-067 Warszawa
4.9
256 opinii

Pani Ina fantastycznie wykonuje zbieg, podejście do klienta- idealne! Jest subtelna, delikatna, świetnie doradza, nie namawia do niczego wbrew klientce, konsultuje się na tyle dokładnie, że miałam poczucie pewności i bezpieczeństwa. Ode mnie najwyższa ocena!

Esti Life

Makijaż permanentny

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
143 opinie

Cieszę się, że znalazłam miejsce, gdzie pozytywną atmosferę czuje się od samego wejścia i gdzie Panie kosmetolożki tworzą bardzo zgrany team. Dzięki temu, każdy z zaplanowanych zabiegów może zostać wykonany przez każdą z Pań, a jakość wykonania i sposób traktowania klienta jest na najwyższym poziomie.

My Beauty Bar

Makijaż permanentny

Prymasa Augusta Hlonda 10 lokal U6, 02-972 Warszawa
5.0
59 opinii

Perfekcja to za mało powiedziane. Przy masażu odpłynęłam, był IDEALNY. Pedicure w przyjemnej atmosferze, a co bardzo pomysłowe, na wygodnym fotelu. Dzieki temu traktowalam to jako przyjemność, a nie obowiązkową pielęgnację :D

Makijaż permanentny - brwi Warszawa 3657 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł