Makijaż permanentny Kraków

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Makijaż

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Przepięknie wykonane zagęszczenie linii rzęs. Efekt makijażu subtelny a jednocześnie widoczny. Samo wykonanie praktycznie bezbolesne, p. Aneta jak zawsze sprawnie i profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu. Dzięki czemu, ufam jej we wszystkim.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Makijaż

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Właściwą osoba na właściwym miejscu :-) Podejście z sercem i troska do klienta. Mimo tego, że zabieg jest czasochłonny minął bardzo szybko i nie dłużył się. Jestem bardzo zadowolona i niecierpliwie czekam na wygojenie sie. Efekt będzie piękny bo wykonany przez profesjonalistkę!

SCM estetic

SCM estetic

Makijaż

Grzegórzecka 67C/U14, 31-559 Kraków

Salon jak i usługi cechuje przede wszystkim dobro klienta. Pani Magdalena podczas zabiegu stwierdziła, że z uwagi na stan mojej skóry zabieg należy podzielić na dwa etapy. Wykonała makijaż permanentny ombre, natomiast metodę piorkowa wykona podczas korekty za miesiąc podczas korekty -tak aby całość była satysfakcjonująca. Profesjonalizm w 100%.

KGBeauty

KGBeauty

Makijaż

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków
5.0

KGBeauty to wyjątkowe miejsce stworzone dla każdej osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. To miejsce, gdzie możecie na chwilę zapomnieć o stresie dnia codziennego, gdzie możecie się zatrzymać i odpocząć, usiąść i porozmawiać. Możecie przyjść na chwilkę lub jak wolic

Villa Dermatica

Villa Dermatica

Makijaż

ul. Zakopiańska 110, 30-435 Kraków

Jestem bardzo zadowolona! Podejście do klienta na najwyższym poziomie! Pani Klaudia przemiła i cudowna kobieta ❤️ Gorąco polecam zabieg liporadiologii u Pani Klaudii ❤️

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Makijaż

Jana Woronicza 12, 31-409 Kraków

Z zabiegu na zabieg widzę zdecydowaną poprawę, wiem że jeszcze zabiegi przede mną, ale widzę światełko w tunelu. Nie mogę się doczekać kolejnych zabiegów. Pani Izabela zdecydowanie najlepszy fachowiec w Krakowie. Bardzo przytulny gabinet, miła atmosfera i fachowe podejście. Polecam zdecydowanie wszystkim.

Makijaż permanentny Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł