Przejdź do głównej zawartości

Makijaż permanentny Bielsko-Biała

Płatności online
Bezpieczny salon
BROW POINT - Monika Iskrzycka - zarezerwuj wizytę

BROW POINT - Monika Iskrzycka

Makijaż

Stefanii Sempołowskiej 16/4, 43-300 Bielsko-Biała
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

BARDZO POLECAM!! Monika jest stylistką która chce dla swojej klientki jak najlepiej pod każdym względem. Każda wizyta u niej jest prowadzona w miłej atmosferze i nie można się doczekać kolejnej :)

Bezpieczny salon
Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Makijaż

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Jak zwykle super:) fachowo,szybko,ale bardzo dokładnie i w miłej atmosferze,a regulacja brwi w wykonaniu P.Joli -meeeega😃efekt gwarantowany,szczerze polecam i na pewno wrócę po jeszcze...😃

Płatności online
Bezpieczny salon
Malowana - Studio Urody  - zarezerwuj wizytę

Malowana - Studio Urody

Makijaż

Partyzantów 29, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Dziękuje za super hennę pudrową brwi, która skutecznie przykryła popalone przez laser włoski ☺️ a wszystko to zasługa przesympatycznej Klaudii. Szkoda, ze mieszkam daleko bo była bym zapewne stałą klientką ❤️

Płatności online
Bezpieczny salon
Beauty Inn Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej - zarezerwuj wizytę

Beauty Inn Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Makijaż

Bolesława Prusa 10A, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Praca wykonana bardzo starannie. Jestem miło zaskoczona bo wybór salonu w aplikacji był zupełnie przypadkowy. Polecam panią Monikę z pełną odpowiedzialnością.

Płatności online
Bezpieczny salon
Instytut pięknych brwi - zarezerwuj wizytę

Instytut pięknych brwi

Makijaż

Jana Matejki 4, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Podczas ostatniej wizyty poddałam się zabiegowi neutralizacji ciepłego odcienia starego makijażu permanentnego. Zabieg przebiegł szybko, bezboleśnie, perfekcyjnie, a efekt jest rewelacyjny. Polecam gorąco IPB i Panią Marzenkę. Pełne zaufanie i miła rozmowa :)

Płatności online
Bezpieczny salon
Bogusława Herda Permanentny Make-up - zarezerwuj wizytę

Bogusława Herda Permanentny Make-up

Makijaż

Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

To była moja trzecia wizyta na makijaż permanentny u Pani Bogusi, tym razem zrobiłam kreski dekoracyjne. Jestem bardzo zadowolona, wszystko wyszło idealnie, szczerze polecam :)

Płatności online
Orchidea Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Orchidea Studio Urody

Makijaż

Cieszyńska, 145, 43-300 Bielsko-Biała
4.97
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z paznokci hybrydowych wykonanych przez Panią Alone henna pudrowa brwi z geometrią bardzo starannie wykonana :-):-) bardzo polecam ten salon będę tam częściej chodzić :-):-)

Bezpieczny salon
Salon kosmetyczny "Odlotowe Babki" - zarezerwuj wizytę

Salon kosmetyczny "Odlotowe Babki"

Makijaż

Cechowa 14, 43-300 Bielsko-Biała
4.87
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Usługa wykonana starannie i dokładnie. Po usłudze dokładne wyjaśnienie rezultatów zabiegu oraz podanie instrukcji co należy dalej robić, by jak najdłużej utrzymać jego efekty. Miłe i życzliwe nastawienie do klienta.

Bezpieczny salon
Beauty Faktor - zarezerwuj wizytę

Beauty Faktor

Makijaż

Olszówka 25/4, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Z ogromną przyjemnością wracam do Beauty Faktor. Umiejętności Pani Madzi sprawiają,że makijaż permanentny jest zawsze idealny i wychodzę z gabinetu zadowolona i piękniejsza. Doskonała atmosfera oraz zapach unoszący się w gabinecie wprowadzają niemalże w stan odprężenia. Dziękuję po raz kolejny za piękne brwi :)

Gosia Stekla rzęsy i brwi - zarezerwuj wizytę

Gosia Stekla rzęsy i brwi

Makijaż

Twórcza 10, 43-382 Bielsko-Biała
5.0

To była moja pierwsza wizyta, ale już wiem, że wreszcie znalazłam specjalistę, który zajmie się moimi brwiami bez obawy, że potem będę straszyć. Świetna atmosfera. Widać, że pani Gosia zna się na tym co robi. Gorąco polecam

Płatności online
Lilit Kocharyan Permanent make up - zarezerwuj wizytę

Lilit Kocharyan Permanent make up

Makijaż

11 Listopada 86, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online
Rezerwacja przez Booksy

Serdecznie polecam! Pani Lila to kompetentna i bardzo dokładna osoba.Rzęsy wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów co jest odczuwalne przy ich noszeniu. Są delikatne i przyjemne w dotyku. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecać 🙂 Pozdrawiam

Płatności online
Bezpieczny salon
bossKa Beauty - zarezerwuj wizytę

bossKa Beauty

Makijaż

Bohaterów Warszawy 5, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Kolejna wizyta z efektem WOOW❗👌🔥 Dziekuje Bosskabeauty za Twój profesjonalizm i zaangażowanie w swoja prace ❤ każda wizyta w tym salonie powoduje ze chce się wrócić tam ponownie👸Dziekuje za piekne kreski pernamentne💋

Makijaż permanentny to wymagający zabieg, przynoszący doskonałe, a co najważniejsze, długotrwałe efekty. Mylnie określany trwałym lub stałym, w rzeczywistości zmienia się na przestrzeni lat, z czasem tracąc intensywny kolor. Decyduje się na niego coraz więcej pań, ponieważ przynosi znaczną oszczędność czasu, dodaje kobiecego uroku i świeżości.

Na czym polega makijaż permanentny w Bielsku-Białej?

Makijaż obejmuje twarz, najczęściej brwi, powieki (górną lub dolną) lub usta. Wykonywana jest korekta linii, kształtu lub konturu za pomocą specjalnych urządzeń zakończonych sterylną igłą. Poprzez igłę wprowadza się pod skórę pigment w określonym kolorze. Zabieg może przypominać tatuaż, ale różnica polega na głębokości aplikowania igły. W przypadku makijażu igła wprowadzana jest na poziomie naskórka, który ulega systematycznemu złuszczaniu. 

Jak długo utrzymują się efekty makijażu permanentnego w Bielsku?

Trwałość efektów uzależniona jest od kilku czynników, z których najważniejsze to indywidualne predyspozycje, niezależne ani od linergistki ani klientki. Znaczenie ma również typ skóry. U osób z suchą i dojrzałą cerą makijaż permanentny utrzymuje się dłużej niż u kobiet z cerą mieszaną i tłustą. Znaczenie ma również rodzaj makijażu. Na powiece utrzymuje się dłużej, a najkrócej na brwiach, szczególnie wykonywany metodą microbladingu piórkowego. Zwykle jednak szacuje się trwałość makijażu permanentnego od roku do kilku lat.

Jak przebiega zabieg makijażu permanentnego?

Procedura zabiegu jest zazwyczaj taka sama i zaczyna się od konsultacji z klientką. Podczas spotkania wykluczane są ewentualne przeciwwskazania oraz rysowany kształt brwi lub ust. Wykonanie rysunku zajmuje nawet godzinę i to jeden z najważniejszych elementów procedury, ponieważ niektóre kobiety zgłaszają się z asymetrią łuków brwiowych lub ust, a celem zabiegu jest ich wyrównanie. Po akceptacji rysunku można rozpocząć zabieg. Wtedy następuje wybór odpowiednich barwników, igły oraz wypełnienie rysunku. 

Jak wygląda skóra zaraz po wykonaniu makijażu permanentnego?

Po zakończeniu makijażu skóra może być opuchnięta lub zaczerwieniona, co jest całkowicie naturalne. Kolor jest także bardziej intensywny, a rysunek bardziej wyraźny. Skóra wydaje się zmęczona, a efekt przerysowany, ale nie ma powodów do obaw. Z czasem wrażenie ustępuje, ponieważ skóra się złuszcza. Po kilku dniach wszystko wraca do normy. Po około czterech tygodniach konieczna jest jednak korekta makijażu permanentnego w Bielsku Białej, która uzupełnia wchłonięty pigment oraz ewentualne nierówności.

Jak wybrać profesjonalny salon kosmetyczny oferujący makijaż permanentny w Bielsku-Białej?

Aby nie wybrać źle, warto korzystać ze sprawdzonych źródeł. Takim miejscem jest aplikacja moment.pl, na której zgromadzone są salony kosmetyczne oferujące doskonałej jakości makijaż permanentny w Bielsku. Można to sprawdzić po przeczytaniu dostępnych opinii. Czym jeszcze kierować się przy wyborze salonu? Na miejscu warto obserwować zachowanie linergistki. Czy zachowuje higienę podczas zabiegu? Dezynfekuje narzędzia? Używa igieł i rękawiczek jednorazowych? Igły powinny zostać otwarte przy klientce. To dobry znak i absolutna podstawa w tym zawodzie, która zapewnia bezpieczeństwo klientce. Poza higieniczną pracą, warto zwrócić uwagę na warsztat pracy. Przed właściwym wypełnieniem skóry, konieczny jest rysunek wstępny. Wyjątkiem jest linia na powiece, która nie wymaga wcześniejszych szablonów. Takie postępowanie świadczy o doświadczeniu, o które zresztą warto zapytać. Liczba wykonanych zabiegów również świadczy o warsztacie pracy. Wyznacznikiem jakości jest również cena. Zbyt niska może być podejrzana. Warto zdawać sobie sprawę, że narzędzia, jak i produkty niezbędne do przeprowadzenia zabiegu są kosztowne, co przekłada się na ostateczną cenę makijażu. Wpływ ma na nią także doświadczenie linergistki, zdobywane na dodatkowych szkoleniach i kursach. Cenę, jak i opinie o salonie i usługach można szybko sprawdzić w aplikacji moment.pl, weryfikując tym samym wiarygodność salonu.