Przejdź do głównej zawartości

Makijaż koktajlowy Kraków Podgórze

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski - zarezerwuj wizytę

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Makijaż

Wielicka 28B, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Makijaż przepiękny i co najważniejsze zgodny z moimi oczekiwaniami. Naturalny, pasujący do mnie i mojej urody. Mam już umówiony termin na następny i jestem spokojna bo wiem, że zajmie się mną profesjonalistka. Pozdrawiam Panią Natalię.

Moda na Sukces - zarezerwuj wizytę

Moda na Sukces

Makijaż

Tadeusza Romanowicza 5, 30-702 Kraków
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Patrycja to klasa sama w sobie, zawsze poratuje paznokcia - czy to złamanego czy to ukruszonego. dobrym słowem tez poratuje. i humor poprawi. no cud dziewczyna ❤️

Beauty Concept - zarezerwuj wizytę

Beauty Concept

Makijaż

Nadwiślańska 9, 30-527 Kraków
4.97

Manicure idealny. Rzesy po raz kolejny w tym miejscu i do innego zdecydowanie się nie wybieram - naturalne i delikatne - efekt jakiego oczekiwałam. Pedicure - pani Kasia miała trudne zadanie😃 z moimi paznokciami zniszczonymi po bieganiu - efekt przerósł moje oczekiwania. Polecam - ocena powinna być 10/10.

Qociara PhiBrows - zarezerwuj wizytę

Qociara PhiBrows

Makijaż

Ulica Kalwaryjska 34, 30-509 Kraków
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zapraszam na zabiegi makijażu permanentnego 💕 Zapraszam zarówno panie i panów jeśli: ✔️zależy ci na naturalnym efekcie, ✔️potrzebujesz całkowitej rekonstrukcji łuku brwiowego po chemioterapii lub masz delikatną urodę i z natury mało własnych włosów, ✔️masz gęste brwi ale ubytki tylko w

Salony z tej samej miejscowości

Pazmania - zarezerwuj wizytę

Pazmania

Paznokcie

Lipska 4/U1, 30-721 Kraków
Bezpieczny salon

Zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona, na wstępie kawka, a paznokcie zostały zrobione szybko i na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Agata jest przemiłą osobą, salon jest przytulny i ma ładne wnętrze. Cena równa jakości! Gorąco polecam i na pewno wrócę! :)

HAIRMATE Zabłocie - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE Zabłocie

Fryzjer

Zabłocie 21, 30-701 Kraków
4.95

Świetny wywiad na początku wizyty. Przeszłam z innym zamierzeniem jednak zostałam poprowadzona w inną stronę i nie żałuje. Gabi świetnie opowiada o wszystkim i podpowiada jak dbać o swoje włosy w domu. Oprócz tego wizyta przyjemna, pełna śmiechu i dobrej atmosfery. Nie ma niezręcznej ciszy. Czuje się dopieszczona.