Makijaż koktajlowy Kraków Krowodrza

Fenti Instytut Urody

Makijaż

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków
5.0
434 opinie

Pani Aniu, Bardzo dziękuję za piękny manicure i pedicure. Bardzo dokładne opracowanie stóp i paznokci. Duża cierpliwość przy doborze kolorów. To był bardzo pozytywnie i miło spędzony czas. Jeszcze raz dziękuję!!!

BEAUTY SPACE

Makijaż

Szlak 26, 31-044 Kraków
4.9
174 opinie

Zdecydowanie najlepszy salon manicure w Krakowie! Noszę hybrydy od 3 lat, byłam u wielu stylistek w kilku salonach, jednak nigdy nie byłam tak bardzo zadowolona jak po wizycie w Beauty Space! Niesamowicie staranny manicure, perfekcyjne, trwałe malowanie. Na pewno będę stałą klientką. Super!

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Makijaż

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5907 opinii

Właściwą osoba na właściwym miejscu :-) Podejście z sercem i troska do klienta. Mimo tego, że zabieg jest czasochłonny minął bardzo szybko i nie dłużył się. Jestem bardzo zadowolona i niecierpliwie czekam na wygojenie sie. Efekt będzie piękny bo wykonany przez profesjonalistkę!

YASUMI ul.Głowackiego 24

Makijaż

Głowackiego 24, 30-085 Kraków
4.9
1152 opinie

Jak zwykle... Tatiana to Tatiana 😍 Przede wszystkim lubi pracować z ciałem i to widać za każdym razem, kiedy wykonuje zabiegi. Słucha klienta i dostosowuje zabiegi do potrzeb, tak jak i np. intensywność masażu itp. Dla mnie 5+

Ambra Day SPA

Makijaż

Królowej Jadwigi 100, 30 - 209 Kraków
5.0
193 opinie

Pani bardzo miła. Informowała mnie o każdym kroku jaki będzie robić :). Dawno szukałam salonu który będzie sterylny, Pani wszystko odparowywała przy mnie . Sama usługa mnie miło zaskoczyła była bardzo dobrze wykonana . Pomimo, iż była to tylko henna i regulacja czułam się bardzo zrelaksowana :)

Dr Legrand - aesthetic clinic

Makijaż

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
252 opinie

Pani Sabina bardzo sympatyczna i konkretna. Wszystko dokładnie wyjaśniła i była bardzo pomocna. Samą analizę również polecam, jest to niedrogi 'zabieg', a rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące naszej pielęgnacji.

Makijaż koktajlowy Kraków Krowodrza

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł