Makijaż koktajlowy Kraków

1569 wyników

Business Nails

Makijaż

al. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 25B, 31-418 Kraków
4.9
188 opinii

Bardzo miła Pani Mimo ze pomylilam date wizyty Pani Ewelina znalazla dla mnie czas Bardzo pieknie zrobila paznokcie Spelnila moje oczekiwania Jestem zadowolona z uslugi Polecam ten salon jak rowniez Pania Eweline Pozdrawiam ;)

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Makijaż

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5730 opinii

Właściwą osoba na właściwym miejscu :-) Podejście z sercem i troska do klienta. Mimo tego, że zabieg jest czasochłonny minął bardzo szybko i nie dłużył się. Jestem bardzo zadowolona i niecierpliwie czekam na wygojenie sie. Efekt będzie piękny bo wykonany przez profesjonalistkę!

Atelier-Hair-Stylist

Makijaż

Wrocławska 11A, 30-010 Kraków
5.0
4276 opinii

Profesjonalne strzyżenie, z którego jestem bardzo zadowolony, a rzadko mi się to zdarza od razu po wyjściu od fryzjera. Bardzo sympatryczna i znająca się na fachu fryzjerka. Doradziła nie tylko w sprawie fryzury, ale doboru produktów do włosów. Poza tym bardzo miło się rozmawiało i czas upłynął bardzo szybko.

Ambra Day SPA

Makijaż

Królowej Jadwigi 100, 30 - 209 Kraków
5.0
138 opinii

Dziś znów zdecydowałam się na kropkowane paznokcie. Tym razem róż i czerń. I małe serduszka z efektem odbijającego się światła! Super! :))) Nie wiem jaka była dziś w salonie muzyka ;), ponieważ rozmowa z Marzenką na bardzo ciekawe tematy w całości pochłonęła moją uwagę. Krótko mówiąc: relaks dla ciała i duszy. Fantastycznie!

Makijaż koktajlowy Kraków 1569 wyników

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł