Makijaż koktajlowy Białystok

624 wyniki

Salon Fryzjersko- Kosmetyczny "Hryszko Hair&Beauty"

Makijaż

Plac Wyzwolenia 4 lok U3, 15-487 Białystok
5.0
328 opinii

Strzyżenie na mistrzowskim poziomie co najlepiej widać dzień po dniu, gdy każda z nas musi ułożyć sobie fryzurę we własnym zaciszu domowym.Kolor bardzo naturalny ,ładnie i równomiernie położony.Jak dla mnie fryzjer godny polecenia o czym świadczą długie kolejki i mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Gabinet kosmetyczny Izabela Guzowska

Makijaż

Gajowa, 83 / 2, 15-794 Białystok
5.0
45 opinii

Pani Izabela ma bardzo dobre podejście do klienta. :) Profesjonalna a zarazem uprzejma i rozmowna. Właśnie na taką obsługę liczyłam rezerwując zabieg zagęszczania rzęs! Jestem zadowolona z samej wizyty jak i efektu, który udało się uzyskać. Pani Iza bardzo starannie wykonała swoją pracę, za co serdecznie jeszcze raz dziękuję! :) POLECAM!

Magdalena Bach Salon Urody

Makijaż

Wasilkowska 54a, 15-178 Białystok
5.0
2 opinie

Magdalena Bach Salon Urody to miejsce, które doceni każdą kobietę, podkreśli jej elegancję, uwydatni to, co w niej najpiękniejsze i przede wszystkim doda pewności siebie, dając wiele radości. W moim salonie znajdziesz wszystko to, czego prawdziwa kobieta potrzebuje, czyli wyjątkowego makija

Salony z tej samej miejscowości

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI w Białymstoku

Makijaż

Mławska, 4 lok U3, 15-411 Białystok
5.0
860 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego masażu dla kobiety w ciąży. Dzięki profesjonalnemu oraz wyszkolonego personelu poczułam się odprężona i zrelaksowana. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Yasumi Białystok.

Wytwórnia Fryzur Paulina Kulesza

Makijaż

Transportowa 12/2, 15-399 Białystok
5.0
79 opinii

Wytwórnia Fryzur to wyjątkowy warsztat w Białymstoku, którego założycielką jest kreatywna fryzjerka – Paulina Kulesza. To specjalistka w zakresie kształtowania nowego, lepszego wizerunku. Do swojej pracy podchodzi z dużą starannością i prawdziwą pasją. To właśnie dzięki temu spod jej nożycz

Aleja Piękności

Makijaż

Kolejowa 12B lokal 3, 15-701 Białystok
4.9
229 opinii

Polecam Salon. Pełen profesjonalizm osób które tam pracują. Bardzo sympatyczna atmosfera. Pani Julia do której chodzę już od dłuższego czasu ma zmysł doboru fryzury oraz koloryzacji poprostu wie co zaproponować klientce, żeby wyglądała zjawiskowo. Jestem bardzo zadowolona i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.

Makijaż koktajlowy Białystok 624 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł