Makijaż ekspresowy Warszawa

Salony z podobnych kategorii

Fifty Fifty Concept

Fifty Fifty Concept

Makijaż

Wspólna 50, 00-684 Warszawa

Profesjonalizm. Dodatkowo co jest ogromnym atutem, przemiła atmosfera. Zawsze wychodzę jak nowo narodzona i uśmiechnięta. To nie jest zwykły salon fryzjerski, to miejsce gdzie razem z nową fryzurą, dostajemy nową duszę i samopoczucie :) Uwielbiam, do końca świata nie zmienię fryzjera :)

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Makijaż

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

W tym salonie byłem już czwarty raz i jak zawsze - super. Przesympatyczna i wykwalifikowana obsługa, wyjątkowa atmosfera, jakość usług na najwyższym poziomie, wszelkie wygody dla klientów, nawet możliwość wypicia kawy czy herbaty - jest to najprawdopodobniej najlepszy salon fryzjerski w stolicy.

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Makijaż

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa

Cena nieadekwatna do jakości usługi. Rzęsy maksymalnie podkrecone(skręt D) gdzie wyraźnie prosiłam o C lub B. Mała objętość(2-3D), dwie prośby pod koniec zabiegu o dokładne wyklejenie kącików zewnętrznych. Czas wykonania-3,5h. Śmiech na sali, nie polecam.

NEWLOOK's Institute

NEWLOOK's Institute

Makijaż

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa

Jak zawsze - zabieg wykonany niezwykle profesjonalnie, tak to odczułam; poza tym przyjemnie, choć masaż trochę bolał, bo musiał ;). Po zabiegu czułam się świetnie, i młodo :).

Makijaż ekspresowy Warszawa

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł