Makijaż ekspresowy Kraków Krowodrza

674 wyniki

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Makijaż

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5832 opinie

Właściwą osoba na właściwym miejscu :-) Podejście z sercem i troska do klienta. Mimo tego, że zabieg jest czasochłonny minął bardzo szybko i nie dłużył się. Jestem bardzo zadowolona i niecierpliwie czekam na wygojenie sie. Efekt będzie piękny bo wykonany przez profesjonalistkę!

Atelier-Hair-Stylist

Makijaż

Wrocławska 17, 30-010 Kraków
5.0
4363 opinie

Przemiła atmosfera w salonie, czułam że jestem w rękach specjalistki:) Oprócz usługi ścięcia włosów i zabiegu nashi organ oil doradziła mi w kwestii pielęgnacji włosów. Pełna profeska. Ścięcie długich włosów zawsze "boli", ale dzięki fryzjerce Wioli wyszłam z salonu bardzo zadowolona. Polecam!

YASUMI ul.Głowackiego 24

Makijaż

Głowackiego 24, 30-085 Kraków
4.9
1092 opinie

Jak zwykle... Tatiana to Tatiana 😍 Przede wszystkim lubi pracować z ciałem i to widać za każdym razem, kiedy wykonuje zabiegi. Słucha klienta i dostosowuje zabiegi do potrzeb, tak jak i np. intensywność masażu itp. Dla mnie 5+

Dr Legrand - aesthetic clinic

Makijaż

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
245 opinii

zabieg estetyczny vela shape III przeprowadzony fachowo , obsługa na najwyższym poziomie, rozmowa wstępna dotycząca przebiegu zabiegu, ewentualnych powikłań oraz fachowość przeprowadzającej zabieg zasługują na najwyższą ocenę, polecam w 100 %!!

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Makijaż

Jana Woronicza 12, 31-409 Kraków
5.0
82 opinie

Wizyty w Sekrecie Piękna są uzależniające :) Atmosfera od samego wejścia już jest mega sympatyczna, profesjonalna i przyjemna. Można się poczuć jak najlepsza przyjaciółka :) Zarówno zabieg Dermapen przebiegł sprawnie i efekty są też widoczne a moje blizny potradziku już prawie zniknęły. Polecam wszystkim i warto zaufać profesjonalistom!

Makijaż ekspresowy Kraków Krowodrza 674 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł