Przejdź do głównej zawartości

Makijaż dzienny Chełm

Yasumi Medestetic - zarezerwuj wizytę

Yasumi Medestetic

Makijaż

LWOWSKA 79a, 22-100 CHEŁM

Bardzo przyjemnie było oddać się w ręce pani Magdy, której profesjonalizm, wdzięk, doskonała dbałość o klienta pozwoliła mi po zabiegach poczuć się wyjątkowo dobrze w swojej skórze :) Samo miejsce bardzo klimatyczne, pedantycznie czyste, z dbałością o detale. To jeden z najlepszych salonów nie tylko w Chełmie ale całym regionie. Polecam gorąco.

Salony z podobnych kategorii

Salon Urody "Livrette" - zarezerwuj wizytę

Salon Urody "Livrette"

Makijaż

Lwowska, 24, 22-100 Chełm
0.0
Brak opinii

Salon Urody "Livrette" istnieje od 2008r. Miejsce to powstało z pasji i chęci dbania o innych.W naszym salonie łączymy zabiegi tradycyjnej kosmetyki jak i elementy kosmetyki estetycznej.Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach i wysokiej jakości nowoczesnych urządzeniach, dzięki temu zab

Salony z tej samej miejscowości

Punkt G - zarezerwuj wizytę

Punkt G

Fryzjer

Jadwigi Młodowskiej 5A, 22-100 Chełm
Bezpieczny salon

Nietuzinkowe, niebanalne miejsce z doskonałą atmosferą i profesjonalnym zespołem. Krzysztof w 100% odzwierciedlił moje oczekiwania, ostrzygł moje włosy doskonale i sprawnie, jednocześnie zwracając uwagę na ich kondycję oraz potrzeby pielęgnacyjne. Salon na europejskim poziomie w sercu Chełma! Polecam.

Jadeit - zarezerwuj wizytę

Jadeit

Fryzjer

Lwowska 14A/4, 22-100 Chełm
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z usługi strzyżenia. Ścinałam włosy ze średniodługich na boba i wyszło rewelacyjnie. Pełna profeska. Wizyta odbyła się o czasie, obsługa przesympatyczna. Polecam wszystkim ten salon.

Sprzedaż bonów
New Look Anna Omańska  - zarezerwuj wizytę

New Look Anna Omańska

Fryzjer

krzywa 32/3, 22-100 Chełm
4.9
Bezpieczny salon

Jak zawsze Pani Ania spełnia moje oczekiwania. To nie pierwsza-i mam nadzieję nie ostatnia wizyta w tym salonie. Pełen profesjonalizm,fachowe doradztwo i sympatyczna obsługa dają gwarancję zadowolenia.

Sprzedaż produktów
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Salon fryzjerski Katarzyna Kita - zarezerwuj wizytę

Salon fryzjerski Katarzyna Kita

Fryzjer

Lubelska 18, 22-100 Chełm
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Salon fryzjerski Katarzyna Kita rozpoczął swoją działalność w 2004r. w Chełmie przy ul. Lubelskiej 18 i od tamtej pory nieprzerwalnie w tym samym miejscu działa z myślą o kompleksowej obsłudze klientów. Jesteśmy zespołem fryzjerów, którzy połączyli pasję, wyobraźnię, a także prawdziwe, r

Sprzedaż bonów

Salony bez rezerwacji online