Makijaż dzienny Białystok

624 wyniki

Salony z podobnych kategorii

Gabinet kosmetyczny Izabela Guzowska

Makijaż

Gajowa, 83 / 2, 15-794 Białystok
5.0
45 opinii

Pani Izabela ma bardzo dobre podejście do klienta. :) Profesjonalna a zarazem uprzejma i rozmowna. Właśnie na taką obsługę liczyłam rezerwując zabieg zagęszczania rzęs! Jestem zadowolona z samej wizyty jak i efektu, który udało się uzyskać. Pani Iza bardzo starannie wykonała swoją pracę, za co serdecznie jeszcze raz dziękuję! :) POLECAM!

Salony z tej samej miejscowości

Instytut Zdrowia i Urody YASUMI w Białymstoku

Makijaż

Mławska, 4 lok U3, 15-411 Białystok
5.0
860 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego masażu dla kobiety w ciąży. Dzięki profesjonalnemu oraz wyszkolonego personelu poczułam się odprężona i zrelaksowana. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Yasumi Białystok.

Wytwórnia Fryzur Paulina Kulesza

Makijaż

Transportowa 12/2, 15-399 Białystok
5.0
79 opinii

Wytwórnia Fryzur to wyjątkowy warsztat w Białymstoku, którego założycielką jest kreatywna fryzjerka – Paulina Kulesza. To specjalistka w zakresie kształtowania nowego, lepszego wizerunku. Do swojej pracy podchodzi z dużą starannością i prawdziwą pasją. To właśnie dzięki temu spod jej nożycz

Aleja Piękności

Makijaż

Kolejowa 12B lokal 3, 15-701 Białystok
4.9
229 opinii

Polecam Salon. Pełen profesjonalizm osób które tam pracują. Bardzo sympatyczna atmosfera. Pani Julia do której chodzę już od dłuższego czasu ma zmysł doboru fryzury oraz koloryzacji poprostu wie co zaproponować klientce, żeby wyglądała zjawiskowo. Jestem bardzo zadowolona i nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.

Makijaż dzienny Białystok 624 wyniki

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł