Makijaż biznesowy Gdańsk

Salony z podobnych kategorii

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

Makijaż

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot
5.0

Bardzo dokładnie konkretnie i regularnie zrobione paznokcie. Zawsze odpowiednio dobrany kolor do mojego nastroju,a bywam bardzo kapryśna:-) Dlatego Dziękuję Oli za wytrwałość cierpliwość i stalowe nerwy. Życzę Ci w tym Nowym Roku samych konkretnych klientek😃😄

Struktura Pracownia Fryzjerska

Struktura Pracownia Fryzjerska

Makijaż

Stara Stocznia 6/10, 80-862 Gdańsk

Kolejna wizyta i kolejny raz jestem przeszczęśliwa. Całe popołudnie bolały mnie policzki od uśmiechu. Patrycja słucha klientki,doradza,odradza, proponuje, szuka najlepszego rozwiązania , a efekt..... czapki z głów. Profesjonalizm w każdym calu. Już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania najlepszą fryzjerką jaką dotychczas poznałam.

Royal's Hair & Body

Royal's Hair & Body

Makijaż

aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

Takich salonów fryzjerskich powinno być więcej. Miła obsługa, szybkie i sprawne umowienia rezerwacji. No i jeszcze fryzjerka Pani Ela. Do opisania profesjonalizmu i zaangażowania tej specjalistki zabrakło by mi znaków w tym komentarzu, więc napiszę tylko, że polecam w 100%

Beauty Salon Matrioshka

Beauty Salon Matrioshka

Makijaż

Obrońców Wybrzeża 8b, 80-398 Gdańsk

Korzystam u Pani Nastii z henny brwi, oraz aplikacji rzęs 3w1. Jestem zachwycona. Efekt cudowny a Pani bardzo się starła i robiła wszystko skrupulatnie. Miło spędziłam czas a rezultat jest lepszy niż oczekiwałam. Polecam całym sercem! Napewno tutaj wrócę:)

Studio Urody Lea

Studio Urody Lea

Makijaż

Cygańska Góra 4A, 80-171 Gdańsk
4.9

Wizyta w miłej serdecznej atmosferze - ocena zasłużona 5. Zabieg polecam Paniom szczególnie w okresie letnim, kiedy należy korzystać z uroków lata w pełni tego słowa znaczeniu nie obawiając się odprysków lakieru na paznokciach u nóg eksponowanych w sandałkach.

Makijaż biznesowy Gdańsk

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł