Makijaż Kraków

Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Makijaż

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków

Przepięknie wykonane zagęszczenie linii rzęs. Efekt makijażu subtelny a jednocześnie widoczny. Samo wykonanie praktycznie bezbolesne, p. Aneta jak zawsze sprawnie i profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu. Dzięki czemu, ufam jej we wszystkim.

Studio 3/3

Studio 3/3

Makijaż

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków

Przemiły personel, Pani Karolina przepełniona pasja do pracy, co widać na pierwszy rzut oka. Pełny profesjonalizm, spokojnie mogłam oddać w jej ręce swoje włosy, bez obaw ze wyjdę z płaczem. Widać ze wie co robi i zna się na tym. Dobrze doradzi. 😉

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

BUNIQUE Salon Kosmetyczno-Fryzjerski

Makijaż

Wielicka 28B, 30-552 Kraków

Usługi na wysokim poziomie. Z manicure hybrydowego korzystam już od kilku miesięcy i zawsze byłam zadowolona. Pani Simona jest profesjonalna, zna się na tym, co robi a przy okazji jest miłą, uprzejmą i sympatyczną osobą, przy której bardzo szybko upływa czas :) Szczerze polecam! Zasłużone 5*

Atelier-Hair-Stylist

Atelier-Hair-Stylist

Makijaż

Wrocławska 17, 30-010 Kraków

Jestem zadowolona zarówno ze strzyżenia, jak i z brwi. Wiola widzi dobrze linie brwi, która wygląda naturalnie i pasuje do twarzy, kolor henny również trafiony. Strzyżenie jak i poprzednim razem- włosy świetnie układają się też w domowych warunkach, są dokładnie tak wystylizowane jak chciałam. Polecam.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Makijaż

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Makijaż cudny. Pierwszy raz mi przy malowaniu rzęs mi łzy nie poleciały :) Olimpia to bardzo sympatyczna dziewczyna, która zna się na tym co robi. Wszystko dobiera tak, żeby końcowy efekt był oszałamiający. Jestem zachwycona jej stylem pracy - wszystko musi być perfekcyjne :)) Jeśli jeszcze ktoś się waha czy warto to zdecydowanie polecam!!! :)

Natura DERM

Natura DERM

Makijaż

Malwowa 15, 30-611 Kraków

Na zniszczone paznokcie rewelacyjny okazał się system IBX, stosowałam wiele odżywek, ale gdy paznokcie są bardzo słabe i cienkie jak papier niewiele można zrobić. Już po pierwszym zabiegu IBXem widać różnicę, paznokcie wyglądają ładnie, są wzmocnione. Super - polecam gorąco!

Makijaż Kraków

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł